Alper Kul

 1. Cici Babam Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Cici Babam Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  Cici babam, cici babam fragman, cici babam 2018, cici babam gişe, cici babam film, cici babam openload, cici babam netflix, cici babam oyuncuları, cici babam izle full hd tek parça youtube, cici babam film makinesi2018 yılı yerli komedi yapımları arasında yer alan cici babam babalarının ölümü sonrası annelerinin hayatına aldığı cici babalarıyla yaşadıkları olayları komik bir dille anlatıyor. Babalarının vefatı üzerine 3 kardeş geride sadece annelerinin kalması sebebiyle annelerine daha da bağlanırlar. Ancak günün birinde anneleri yaşadığı hayatı paylaşabileceği bir erkek ile tanışır. Çocuklar babalarının üzerine gelen bu yeni adamı kabullenmekte ve annelerini paylaşmakta bir hayli zorlanacaklardır. Cici babalarını bir türlü kabul edemeyen 3 kardeş, onu annelerinden uzaklaştırmak için türlü planlar yapacak ve cici babaları ise fazlasıyla çetin bir ceviz çıkacaktır. Cici babaları, anneleri ve 3 kardeş arasında yaşananların komik bir dille anlatıldığı cici babam filmi izleyenlere keyif dolu dakikalar sunuyor.
  • 2018
  • Türkiye
  • 4K
  • IMDb 6.3
  • 5.290
  • 0
  Ölümlü Dünya Filmi İzle
  Tüm Bilgiler
  Ölümlü Dünya Filmi İzle Komedi Film İzle, Yerli Film İzle 
  Yerli Film
  ölümlü dünya filmi ekşi, ölümlü dünya filmi oyuncuları, ölümlü dünya filmindeki şiir, ölümlü dünya filmi gişe, ölümlü dünya filmi sözleri, ölümlü dünya filmi nerede çekildi, ölümlü dünya filminde çalan şarkılar, ölümlü dünya filmi internete düştü mü, ölümlü dünya filmi fragmanıMecnun karakteriyle tanıdığımız Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği Ölümlü Dünya filmi 2018in ilk ayında gösterime girmiş ve izleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşmış bir yapım. Bu ilgiyi sağlam oyuncu kadrosuna da borçlu. Çünkü Ölümlü Dünya oyuncu kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit Çakmak, Doğu Demirkol, Meltem Kaptan ve Özgür Emre Yıldırım gibi hem eski hem de yeni oyuncuları bir araya getiriyor. Senaryosu ise Feyyaz Yiğit Çakmak ve Aziz Kedi tarafından hazırlanmış. 4 nesildir Haydarpaşa garında lokanta işletmeciliği yapan şirin bir ailesinin hikâyesini konu edinen Ölümlü Dünya filmi aslında olayların pek de göründüğü gibi olmadığını anlatıyor.
  • 2017
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.8
  • 43.379
  • 28

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.