Bernardo Santos

 1. Yuva 2020 Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Yuva 2020 Filmi izle 2020 Filmleri izle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Dublaj
  Rory, çok hırslı bir adamdır ve eski emtia komisyoncusudur. Karısı Allison’ı ve çocuklarını ikna ederek rahatlarını bozup Amerika’nın kenar mahallelerinden, geldikleri yer olan İngiltere’ye dönerler. Rory bu sırada eski işine döner. Yaşamak için de tarihi bir ev bulurlar. Burada Allison’ın at yetiştirebilmesi ve ahır yapılabilmesi için yeterli alan vardır. Ancak bir süre sonra evliliği altında yatan ve hiç de hoş olmayan gerçekler ortaya çıkacaktır. Allison ve Rory bunlarla yüzleşmek durumunda kalır.
  • 2020
  • Canada,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 6.4
  • 326
  • 0
  Dumbo 2019 Filmi Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Dumbo 2019 Filmi Full İzle 2019 Film İzle, Aile Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  dumbo filmi izle, dumbo filmi full izle, dumbo filmi HD izle, dumbo filmi 2019 full HD izle,Küçük sevimli bir filin fareyle olan arkadaşlığını konu alan Dumbo filmi, 2019 yılı ABD yapımı bir filmdir. Bir Walt Disney filmi olan Dumbo, eski popülaritesini kaybetmiş bir sirkin tekrar hayata nasıl bağlandığını ve bu süreçte yaşanan maceraları anlatır. Sirkin sahibi Max, sirkin eski yıldızı ve çocuklarına bir görev verir. Bu görev, sirke yeni getirilen bebek file bakmak ve onu eğitmektir. Bir süre sonra çok ilginç bir olay yaşarlar. Bu sevimli bebek filin uçtuğunu görürler. Ve sirk bebek fil Dumbo sayesinde tekrar hayata döner. Vandevere isimli bir girişimci, Dumbo’yu Max’dan kiralar ve onu Dreamland’a götürür. Sirkte çalışan herkesin hayali olan Dreamland sanılanın aksine sırlarla dolu bir yerdir.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.2
  • 2.832
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.