Binnur Kaya

 1. Azizler Filmi Full izle 2021
  Tüm Bilgiler
  Azizler Filmi Full izle 2021 2021 Filmleri izle, Dram Film İzle 
  Yerli Film
  Full film izlemeyi sevenler için 2021 senesinin en sağlam filmlerinden bir tanesi olan Azizler filmini sizler için paylaşıyoruz. Hd kalitede Azizler filminin başrollerinde Haluk Bilginer yer alıyor.Gençlik yıllarının yavaş yavaş sonuna doğru yaklaşan Aziz, gençken hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirmemiş olduğunu fark edince depresif bir havaya bürünecek. Hem 4 yıllık hem de memnun olmadığı ilişkisinden son derece sıkılınca, artık hayatında bir değişiklik yapması gerektiğine karar verecek ve ilk olarak kız arkadaşından ayrılmak isteyecek. Aziz’in tek hayali ise tanıdığı insanlardan tamamen uzaklaşıp kendine yepyeni bir hayat kurmak. Aziz bu tür düşünceler içerisinde boğulurken karşısına her şeyi değiştirebilmek için bir fırsat çıkacak, ancak tek bir şartla: Herkese yalan söylemek. Aziz, her şeyi göze alıp yalan söylemeye başlar ancak söylediği yalanlar kendisini bir takım zorluklara sürüklemeye başlayacak.
  • 2021
  • Turkey
  • 720P
  • 2.108.752
  • 0
  Cinayet Süsü
  Tüm Bilgiler
  Cinayet Süsü 2019 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  Yerli komedi filmlerini sevenler için sizlere süper bir komedi filmi daha sunuyoruz. 2019 senesine ait olan Cinayet Süsü filmi yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı, oyuncu kadrosunda ise Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt gibi muhteşem isimlerin yer aldığı bir film. Cinayet Süsü filminde gizemli bir seri katil olayını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin gizem dolu maceralarını konu alınıyor.. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir durum ile karşı yüz yüzedir. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, ne yazıktır ki hiçbir delile ulaşamaz. Cinayetlerin her geçen gün gittikçe artması, basının ve halkın olay ile fazlasıyla ilgilenmesi, buna rağmen ekibin bu konuda hiçbir şekilde ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir etki oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan ötürü daha çok ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilecek midir ?
  • 2019
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 8.4
  • 5.104
  • 62
  Bizi Hatırla Hd izle 2018
  Tüm Bilgiler
  Bizi Hatırla Hd izle 2018 2018 Film İzle, Dram Film İzle 
  Yerli Film
  bizi hatırla filmi izleyici yorumları, bizi hatırla filmi izle, bizi unutma filmi izle, bizi hatırla filmi ful izle, bizi hatırla jet film izle, bizi hatırla 2018 full izle, bizi hatırla filmi ne kadar izlendi, bizi hatırla filmi kaç kişi izledi, bizi hatırla sinema full izle, çağan ırmak bizi hatırla film izleBizi hatırla, kariyerinden hızlı bir şekilde yükselen bir adamın yeterli ilgi gösteremediği babasının hasta olması sonucu aralarında ki bağı tekrar kurmaya çalışmasını konu almaktadır. Bütün hayatı boyunca kariyeri konusunda büyük savaşlar vermiş bulunmuş olduğu pozisyona canını dişine takarak gelmiş olan Kaan çok hırslı ve güçlü bir adamdır. Zaman içerisinde istediği mevkiye gelen Kaan eşi ve iki çocuğu ile yoğun bir o kadar da huzurlu bir yaşantı sürmektedir. Yalnız bu yoğunluk zaman içerisinde sahil kenarında yaşayan babası Eşref'e yeterli ilgiyi gösterememesine neden olmuştur. Günün birinde babasının başına gelen hastalık sonucu babasını ihmal ettiğini anlar ve onun yanına gitmeye karar verir. Lakin yoğun iş temposuna bu durumu çok zor hale getirmektedir.Bir sonuca ulaşamayan Kaan babasını evine getirmeye karar verir. Zor bela bu durumu kabul eden Eşref Bey eve geldiği ilk gün rahatsızlık verdiği düşüncesi ile evden ayrılır. Bu sıra dışı durumun içerisinde nasıl davranmaları gerektiğini bilmeyen baba oğul'un alması gereken ciddi kararlar vardır...
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 9.187
  • 58

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.