Brian Cox

 1. Kuzular Firarda 2 (Uzay Parkı)
  Tüm Bilgiler
  Kuzular Firarda 2 (Uzay Parkı) 2019 Film İzle, Aile Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  2019 senesinin en çok beklenen animasyon filmlerinden bir tanesi olan Kuzular Firarda 2 filmini sitemizden hd kaltiesinde seyredebilirsiniz. UFO-Alarm gayet sessiz ve sakin Mossingham kasabasının üstünde, gökyüzünde ortaya çıkan ne olduğu anlaşılamayan garip ışıklar, gizemli bir ziyaretçinin galaksinin ve samanyolunun ötesinden geldiğini haber vermektedir. Ancak yakındaki Mossy Bottom Çiftliği’ndeki muzur koyun Shaun’ın zihninde başka şeyler vardır; yaptığı birçok plan sürekli bıkkın Bitzer tarafından engellenmektedir. Ancak bu şaşkın ve sevimli uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği’nin yakınlarına inanılmaz bir güçle düştüğü zaman, koyun Shaun çok geçmeden uzay gücünde bir eğlence ve macera için büyük bir fırsat görür. Koyun Shaun, tehlikeli bir örgüt onu yakalamadan önce bu galaksilerarası ziyaretçiye evin yolunu göstermek için zorlu bir mücadeleye girişecektir. Dünyanın geleceği Shaun ve sürüsünün ellerindedir. Onların başarısız olması dünyadaki her canlının kaderini belirleyecektir. Yaramaz koyun Shaun ve kalabalık sürüsü çok geç olmadan önce Mossy Bottom Çiftliği’ndeki Farmageddon’u engelleyebilecekler midir?…
  • 2019
  • France,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 7
  • 938
  • 0
  Last Moment of Clarity
  Tüm Bilgiler
  Last Moment of Clarity 2020 Filmleri izle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Dublaj
  2020 senesinin beklenen filmleri arasında yer alan Last Moment of Clarity filmini her zaman olduğu gibi yine sitemizden seyredebilirsiniz. En sevilen ve en çok izlenen filmleri sizler için sunan sitemizden Last Moment of Clarity altyazı kalitesinde seyredebilirsiniz.Last Moment of Clarity 2020 Filmi Konusu;New York şehrinde her normal insan gibi gündelik yaşamına devam edip oldukça sıradan bir hayata sahip olan Sam’in sevgilisi Bulgar mafyası tarafından dehşet verici bir şekilde öldürülür. Hayatı bir anda kabusa dönüp sevgilisini katillerden saklamaya çalışan Sam, Paris’e gitme kararı alır. Yıllar sonra TV’de dış görünüşü sevgilisiyle birebir olan bir kadın görünce araştırmak için Los Angeles’a giden Sam, gizemli oyuncu ile görüştüğünde, bunca yıl kontrol altına aldığı hayatının yeniden kontrolden çıkmaya başladığını fark edecektir.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 614
  • 0
  Remember Me (2019)
  Tüm Bilgiler
  Remember Me (2019) 2019 Film İzle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Altyazı
  2019 yapımı komedi, dram konularının işlendiği güzel bir yapım daha sizlerle. Remember Me 2019 filmini sitemizden türkçe altyazı kalitesi ile seyredebilirsiniz.Claude, uzun zamadır arkadaşı ve komşusu olan Shane ile beraber Monterey, California’da yaşamakta olan bir tiyatro eleştirmenidir. Fahişelere açık ödeme yaparken yakalanan politikacı damadından sonra kızı ve torunu için endişelenen Shane, eşini kaybedeli kısa bir zaman olmuştur. Bu skandal gelişme ailesini derinden sarsarken Claude ise eski işine dönüp birkaç fikir sunmaya karar verir. Fakat iş yerine vardığında eski aşkının Alzheimer hastası olduğunu öğrenecek. Birbirlerinden seneler önce ayrılıp başkalarıyla evlenmiş olsalar bile kadına hala aşık olan Claude, bu konuda Shane’in yardımı alacaktır.
  • 2019
  • ABD,France,Spain
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 450
  • 0
  Cesur Yürek (1995)
  Tüm Bilgiler
  Cesur Yürek (1995) Altyazılı Film izle, Biyografi Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Kral Edwart İskoçya' ülkesinin çok büyük bir kısmını işgal etmiştir ve bu savaş olması gerekenden daha dehşet verici ve sivil insanlara zarar vermiştir. William Wallace abisi ve babası öldürülünce hayatı kararmıştır ve ve amcası tarafından yurt dışında büyütülmüştür. Kalbi intikam ateşi ile dolu olan acımasız ve zalim bir insandır artık. İngiliz kralları bir hakka sahiptir ve bu hak sadece soylular içerisinde geçerlidir.Yeni evlenmiş olan kadınlar gerdek gecelerinden sonra eğer bir savaş olmuş ise ve yenilgide kralla birlikte ilk geceyi yani gerdeği geçirmek zorundadırlar. William Wallace küçükken ailesini ve karısını acı bir şekilde kaybetmiştir bu onun için artık bir onur meselesidir ve ülkesine döndüğünde ise İngilizlere karşı vermiş olduğu unutulmaz mücadele halkı tarafından adeta bir efsaneye dönüştürülmüş ve savaşırken bir ilham kaymağı haline gelmiştir.
  • 1995
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 2.233
  • 2

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.