Çağlar Çorumlu

 1. Kolonya Cumhuriyeti
  Tüm Bilgiler
  Kolonya Cumhuriyeti 2017 Film izle, Bilim Kurgu Film İzle 
  Orjinal Dil
  Dünyaya gelen uzaylılara büyük bir karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı kafilesi ise yerel halk tarafından büyük sevgisiyle karşılanır fakat bir kaza olur ve kutlamalar esnasında uzay mekiği param parça olur. Kolonya'da bir süre konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının gelmesi ile beraber bu duruma Amerika'da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu olan beldeye savaş açar. Artık durum başa çıkılamaz bir hal alacaktır.
  • 2017
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 4.5
  • 8.720
  • 91
  Arif v 216 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Arif v 216 Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  arif v 216 film, arif v 216 film müzikleri, arif v 216 film dvd, arif v 216 film şarkıları, arif v 216 filminin komik ikilisi aşağıdakilerden hangisidir, arif v 216 filminde garavel karakterini canlandıran ünlü isim kimdir, arif v 216 film satın al, arif v 216 filmi satın al, arif v 216 film pasajı, arif v 216 filminde 216 karakterini canlandıran ünlü isim kimdirCem Yılmaz'ın hayat verdiği Gora filmiyle ünlenen robot karakteri 216'nın eski dostu Arif'i özlemesi ve dünyada yaşama isteği ile Arif'in yanına gelmesiyle film başlar. Dünya şartlarına ayak uydururken kandırılan 216 başına gelenlerle kendisini özel hisseder. Bir yandan da aşık olan 216, aşkın verdiği hislerden dolayı yolunu kaybedecektir. 216, kendisinin dünyada rahat etmesi için anlaştığı bir iş adamıyla çeşitli işlere bulaşır.216 modelini çoğaltmak isteyen ve kötü planlar yapan iş adamını engellemek isteyen Arif bu sefer tek başınadır. Karşısında ise 216 olacaktır. 216'ya doğruları söylemek ve dünyayı kurtarmak için plan yapan Arif bakalım hem arkadaşını hem de dünyayı büyük bir felaketten koruyabilecek mi? 4.957.874 kişi tarafından izlenerek rekorlar kıran 216 filminin sonunda acaba Arif dünyayı kurtarabilecek midir?
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.3
  • 223.590
  • 42

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.