Dakota Johnson

 1. Hayallerin Peşinde Filmini izle, (2019)
  Tüm Bilgiler
  Hayallerin Peşinde Filmini izle, (2019) 2019 Film İzle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Dublaj
  Aile arasında izleyebileceğiniz macera, komedi tarzında ki filmlerden bir tanesi olan Hayallerin Peşinde filmini tr dublaj ve altyazı kalitesinde seyredebilirsiniz.Modern bir Mark Twain macerasına benzeyen filmin ana kahramanı Zak, down sendromlu 22 yaşındaki bir gençtir. En büyük hayali büyük bir güreşçi olmaktır. Amacına ulaşabilmek adına en sonunda bakımevinden firar eder. Salt Water Redneck güreş okuluna girmeye kararlı olan genç adam yolculuğu sırasında haydut Tyler ile tanışır. Tyler Zak’in arkadaşı ve koçu olacaktır. İkili, iyi kalpli bakımevi hemşiresi Eleanor’un da yardımıyla Zak’in hayallerini gerçekleştirmeye çalışacaktır…
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 597
  • 0
  Grinin Elli Tonu izle (2015)
  Tüm Bilgiler
  Grinin Elli Tonu izle (2015) Dram Film İzle, Gerilim Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Anastasia Steele, kendi halinde bir öğrencidir. Eğitimini edebiyat alanında görmektedir. Zekiliğinin yanında çekiciliği de erkeklerin ayaklarını yerden kesmek konusunda yeterlidir. Kısa bir süre sonra yolları Christian Grey isimli varlıklı bir iş adamıyla kesişecektir. Arkadaşının yerine röportaj yapması gerekecek olan karakter, şirkete ulaştığında hesaplarındakinden farklı bir görüşme gerçekleştirecektir. Karşısında Christian’ı görmesiyle yakışıklılığından etkilenmiştir. Karizması her soruda kendisini daha fazla kaptırmasına yol açmıştır. Aynı şekilde Christian’ın duyguları da karşılıklı olacaktır. Normal şartlarda Anastasia için gönül işlerine soğuk bakılmaktadır. Fakat kendisi için de işler değişmeye başlamıştır. İkilinin arasındaki ilişki seviyesi arttıkça, Christian’ın herkesten gizlediği karanlık sırları ortaya çıkacaktır. Bu sırlar Anastasia ile olan ilişkisini de etkileyecektir.
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.5
  • 7.212
  • 0
  Karanlığın Elli Tonu izle (2017)
  Tüm Bilgiler
  Karanlığın Elli Tonu izle (2017) 2017 Film izle, Dram Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Anstasia açısından, hayatını artık bir düzene oturtma mücadelesi yürütülecek. Geçmişte Christian Grey ile yaşamış olduğu tutkulu ilişkisini de arkasında bırakmaya çabalayacak. Fakat aralarındaki bağın kuvvetliliği, kendisini bu konuda fazla miktarda zorlayacak. En başında bu durumun üstesinden kolay gelemeyeceğine kanaat getirecek. Ancak Christian’ın barışmaya yönelik tavırlarına kapılmaktan öteye geçemeyecek. İkili her ne kadar ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeyi isteseler de aralarındaki sorunlar henüz çözüme kavuşmamış olacak. Christian için maziden gelen şeytanlar ile yüzleşmek fazlasıyla acı verecek. Anastasia, Christian’ın mazisinde yatan fakat halen yaptıklarını unutmayan kadınların kıskançlıkları ve öfkeleriyle mücadele etmeye kalkışacak. Bu ruh hali, yaşamını belirli dengeler üzerine kurmasını zorunlu kılacak.
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 5.405
  • 0
  Özgürlüğün Elli Tonu Filmi İzle
  Tüm Bilgiler
  Özgürlüğün Elli Tonu Filmi İzle 2018 Film İzle, Dram Film İzle 
  Yerli Film
  Özgürlüğün elli tonu full izle türkçe dublaj izle, özgürlüğün elli tonu full indir, özgürlüğün elli tonu fullhdfilmizle, özgürlüğün elli tonu fullhdfilmizlesene, özgürlüğün elli tonu full izle youtube, özgürlüğün elli tonu full izle türkçe dublaj sinema çekimiBir anket sonucun da tanışıp bbiribirlerini tanıyan Anastasia ve Christian arasında çok büyük bir aşk başlamaktadır. Christian çok zengin olması durumun da kız da tam tersi saf ve temiz bir hayata sahiptir.Anastasia ve Christian, içinde bulundukları zorlu hayatlarının sonunda bir araya getirmek isteyip ve mutlu sona ulaşmaktadırlar. Evlilik törenleri, nikah yüzükleri, eğlenceli hayatları ve tutkulu aşkları artık istedikleri gibi bir sonuca varmıştır. Bazı olaylar maalesef istedikleri gibi yolunda gitmiyor. Anastasia’nın ardına takılan Jack, mutlu çifte bir türlü rahat vermemektedir. Anastasia’nın huzur ve lüks hayatının biraz daha çalkalanacak gibi görünüyor. Anastasia ve Christian ikilisinin aşk hikayesini izlemeniz tavsiye ediyoruz iyi seyirler.
  • 2018
  • ABD
  • 4K
  • IMDb 7.6
  • 6.807
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.