Doğa Konakoğlu

 1. Cin-Si Bozuk izle (2019)
  Tüm Bilgiler
  Cin-Si Bozuk izle (2019) 2019 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Orjinal Dil
  Cin-si Bozuk yerli filmi Full HD tek part izlemek için hoş geldiniz.Filmin konusu;bir grup kafadarın yaşadığı korku dolu komik anları anlatan filmde Onur ve tayfasının başından geçen traji komik olayları anlatıyor.Çocukluklarından beri iki yakın arkadaş olan Onur ve Berk,başları derde girse beraber kol kola vererek tüm zorlukları aşmaktadırlar.Bir gün Onur'un halini gören Berk onun bu denli sorununu anlayınca her zaman ki  gibi onu yine yalnız bırakmaz istemez.Aşk işlerine fena dalan Onur,kız arkadaşı Bahar'a yaklaşmak istemek de ama Bahar da bir o kadar Onur'dan uzaklaşmaktadır.Hemen plan yapan Berk,Onur ve Bahar'a bir hikaye anlatır ve çift birbirine yakınlaşmaya başlar hem de bu durumdan da para kazanacaklardır.Cennetten Kovulanlar hikayesinden esinlenerek bir belgesel çekmeye karar verirler fakat durum umdukları gibi gitmeyecektir.6 Eylül 2019 tarihinde vizyonlara giren korku komedi tarzındaki filmin yönetmenliğini Bilal Kalyoncu yaptı.Baş rollerde dizi ve Türk yerli filmlerinden tanıdığımız Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Norapella oynadı.Değişik senaryo ve öyküsü ile göz dolduran film vizyonlara yeni girmiştir.Cin-si Bozuk 2019 yerli filmini HD full izleyebilirsiniz.İyi seyirler...
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 20.677
  • 88
  Üç Vakte Kadar Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Üç Vakte Kadar Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  üç vakte kadar izle, üç vakte kadar izle full, 3 vakte kadar izle full hd tek parça, 3 vakte kadar izlenme oranı, üç vakte kadar film izle, üç vakte kadar filmi izle, üç vakte kadar hd izleMahallenin saf ve temiz çocuğu hasan, çocukluğundan buyana tek bir kıza aşıktır. Ancak aşkını Balım’a bir türlü ifade edememiştir. Cesaretini toplayıp aşkına karşılık alıp almayacağı bocalaması içerisinde yaşadığı hislere dayanmaya çalışmıştır. Yıllardır aşk acısı çeken hasan sonunda sevdiği kıza duygularını anlatacağı esnada bir anda ortaya Köksal baba çıkıp Hasan’ın aşkına engel olmuştur. Hasan balımla evlilik hayalleri kurarken Köksal baba adlı şahsın aşkına engel olacağını görüp arkadaşlarıyla beraber ilginç bir yönteme başvurur. Aşkını kazanıp Köksal babadan Balımı kurtarabilmek için sahtekâr bir medyum bulurlar. Olaylarda tam bu noktada ilginç bir hal alır ve eğlenceli ve komedi dolu anlar başlar.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 1,8
  • 4.070
  • 0
  Vallahi Hortladı Filmi İzle
  Tüm Bilgiler
  Vallahi Hortladı Filmi İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  Vallahi hortladı full izle, vallahi hortladı full izle jet film, vallahi hortladı full izle türkçe dublaj, vallahi hortladı full izle hd, vallahi hortladı full tek parça izle, vallahi hortladı full indir, vallahi hortladı full hd tek parça izle, burak oyunda vallahi hortladı full izle2018 yılı yerli komedi yapımları arasında bulunan vallahi hortladı, Nuri hoca ve hortlak Kral Namsis’in hikayesini konu ediniyor. Namsis, 1000 yılda bir hortlayan bir kraldır. Milattan önce 2600’lü yıllarda yaşayan Namsis ve eşi öldükten sonra bin yılda bir hortlar. Namsis ve karısı dünyada yaşayabilmek için 14 özgür ruha sahip olmalıdır. Bu sebeple dünya da sonsuz bir hayat isteyen Namsis ve eşi, 14 kişinin ruhunu ele geçirmek için kurban aramaya başlar. Kurbanlarını bulduktan sonra peşlerine düşen Namsis ve eşinin şerrinden kaçan bu 14 kişi şifa dağıtan Nuri hocadan yardım isteyecektir. Nuri hoca, şifa dağıtan dini bir karakterdir ve bu 14 kişinin yardım isteğine kayıtsız kalamaz.
  • 2018
  • Türkiye
  • 4K
  • IMDb 3.1
  • 11.121
  • 40
  Cumali Ceber 2 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Cumali Ceber 2 Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  cumali ceber 2 full izle, cumali ceber 2 full izle tek parça hd, cumali ceber 2 full izle sinema çekimi, cumali ceber 2 full izle tek parça, cumali ceber 2 full izle tek part (2018), cumali ceber 2 full izle hd, cumali ceber 2 full izle jet film, cumali ceber 2 full izle tek parça sansursüzCumali Ceber 2 devam filminde, dedesinin sahibi olduğu bir huzur evi arsası bulunmaktadır. Huzur evinin devlet kararı ile yıkılacağını öğrenen Cumali bir yandan oğlunun mürvetini görmekle uğraşırken bir yandan da mahalleye buranın yıkılmayacağına dair söz verir. Cevher yani Cumali'nin oğlu evlenme telaşındayken başına daha büyük dertler açan Cumali, dedesini bu arsayı satmaktan vazgeçirmek için kendisini bir anda yanında bulur.Ancak dedesinin Cumali'ye yıllar önce vermiş olduğu köstekli saatin hatırlatılması ile birlikte Cumali'den o saati geri getirmesini ister. Dedenin isteği doğrultusunda saati geri getireceğini söyleyen Cumali saati Çetin eniştenin Pırıl'a hediye ettiğini öğrenir. Ancak saati geri almak sandıkları kadar kolay değildir. Dedenin isteği yerine getirilmezse arsada bulunan huzur evi yıkılacaktır. Bunun tek bir çözümü vardır: SAAT!
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.6
  • 12.583
  • 10

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.