Ersin Korkut

 1. Kolonya Cumhuriyeti
  Tüm Bilgiler
  Kolonya Cumhuriyeti 2017 Film izle, Bilim Kurgu Film İzle 
  Orjinal Dil
  Dünyaya gelen uzaylılara büyük bir karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı kafilesi ise yerel halk tarafından büyük sevgisiyle karşılanır fakat bir kaza olur ve kutlamalar esnasında uzay mekiği param parça olur. Kolonya'da bir süre konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının gelmesi ile beraber bu duruma Amerika'da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu olan beldeye savaş açar. Artık durum başa çıkılamaz bir hal alacaktır.
  • 2017
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 4.5
  • 10.274
  • 91
  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Hd izle
  Tüm Bilgiler
  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Hd izle Aile Film İzle, Komedi Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Organize işler 2 izle, Organize işler 2 oyuncuları, organize işler Full izle, organize işler 2 imdb, organize işler 2 fragman, organize işler 2 tek parça izle, organize işler 2 seyret, organize işler 2 sazan sarmalı 1080p izleOrganize İşler 1 filminin devamı olan filmde Asım ve ona bağlı olan çetesini konu alıyor.Yer İstanbul ve organize işler kaldığı yerden tüm hızıyla devam etmektedir.Çetenin başı Asım Noyan ağzı iyi laf yapan biridir ve etrafındaki insanları yıllardır yalan dolanla kandırıp durmuştur.NE polis ne de diğer çeteler Asım ve çetesini bir türlü yakalayamazlar.Fakat Asım ve elemanları Sazan Sarmalı olarak adlandırdıkları bir üç kağıt işine batarlar.Organize İşler'in devamı niteliğindeki filmin yönetmeni yine Yılmaz Erdoğan.B,r çok ünlü oyuncuları film ekibinde toplamış.Detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.
  • 2019
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 53.440
  • 230
  Dümdüzz Adam Film Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Dümdüzz Adam Film Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  dümdüzz adam izle, dümdüzz adam izle full, dümdüzz adam izle full hd tek parça, dümdüzz adam ful izle, dümdüzz adam full izle tek parça, dümdüzz adam full izle hd, dümdüzz adam film izle, dümdüzz adam 2018 izleFerdi dedesi ile yaşayan taksi şoförü olan iyi niyetli temiz bir gençtir. Dedesi Cemşit telefon mesajı ile görüştüğü Tatyana isimli bir kadına âşıktır. Ancak Tatyana Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için Çeşit dededen 10 bin Euro para istemektedir. Parası olmayan Cemşit dede tarlasını satmaya karar verir. Ferdi dedesini tarlayı satmamak için ikna etmeye çalışır ancak ne yapsa ikna edemez ve tarlayı satmak için emlakçıya doğru yola çıkar. Bu yolculuk esnasında Kader isimli bir kadına çarpar. Çarpmanın etkisiyle Kader hafızasını kaybeder. Bunun sonucunda Kader’i de arabaya alarak yolculuğa devam ederler. Ancak bir yandan Kader’in hafızasını geri getirmeye çalışırken bir yandan da taksiye binmeye çalışan yolcularla mücadele etmek zorunda kalır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3,2
  • 4.435
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.