Esra İşgüzar

 1. Cumali Ceber 2 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Cumali Ceber 2 Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  cumali ceber 2 full izle, cumali ceber 2 full izle tek parça hd, cumali ceber 2 full izle sinema çekimi, cumali ceber 2 full izle tek parça, cumali ceber 2 full izle tek part (2018), cumali ceber 2 full izle hd, cumali ceber 2 full izle jet film, cumali ceber 2 full izle tek parça sansursüzCumali Ceber 2 devam filminde, dedesinin sahibi olduğu bir huzur evi arsası bulunmaktadır. Huzur evinin devlet kararı ile yıkılacağını öğrenen Cumali bir yandan oğlunun mürvetini görmekle uğraşırken bir yandan da mahalleye buranın yıkılmayacağına dair söz verir. Cevher yani Cumali'nin oğlu evlenme telaşındayken başına daha büyük dertler açan Cumali, dedesini bu arsayı satmaktan vazgeçirmek için kendisini bir anda yanında bulur.Ancak dedesinin Cumali'ye yıllar önce vermiş olduğu köstekli saatin hatırlatılması ile birlikte Cumali'den o saati geri getirmesini ister. Dedenin isteği doğrultusunda saati geri getireceğini söyleyen Cumali saati Çetin eniştenin Pırıl'a hediye ettiğini öğrenir. Ancak saati geri almak sandıkları kadar kolay değildir. Dedenin isteği yerine getirilmezse arsada bulunan huzur evi yıkılacaktır. Bunun tek bir çözümü vardır: SAAT!
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.6
  • 12.583
  • 10

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.