J. Nathan Simmons

 1. Dünyadan Haberler Full izle, (2020)
  Tüm Bilgiler
  Dünyadan Haberler Full izle, (2020) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Aksiyon, macera ve dram üçlemesinin en iyi örneklerinden bir tanesi olan 2020 yapımı Dünyadan Haberler filmini sitemizden hd kalitesinde seyredebilirsiniz.Paulette Jiles’in aynı isimli romanında uyarlanan News of the World, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir adamdır. Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı, hayatta kalan son akrabalarının yanına San Antonio’ya götürmek için yola koyulan Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartları hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 581
  • 0
  Stargirl (2020)
  Tüm Bilgiler
  Stargirl (2020) Altyazılı Film izle, Dram Film İzle 
  Türkçe Altyazı
  Her zaman olduğu gibi yine 2020 yapımı mükemmel bir filmi daha sizlere sunuyoruz. Yönetmenliğini Julia Hart'ın yaptığı oyuncu kadrosunda ise Grace VanderWaal, Graham Verchere, Karan Brar gibi isimlerin yer aldığı ABD yapımı Stargirl filmini sitemizden altyazı kalitesi ile seyredebilirsiniz. Stargirl 2020 Filmin Konusu;Mica Lisesi'nde okuyan Leo Borlock, diğer öğrencilere göre ortalama bir öğrencidir. Güzel ve geçer notlar alan ve okulun bando takımında yer alan Leo, diğer öğrenciler tarafından pek fark edilmez. Fakat onun hayatı, Susan 'Stargirl' Caraway adında okula yeni bir öğrencinin gelmesi ile bambaşka bir hal alır. İlginç bir kız olan Stargirl, Leo'nun fazlası ile dikatini çeker. Zamanını onunla daha fazla bilgi edinmekle geçiren Leo, Stargil sayesinde bilmediği bir hayatın içine dalar.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 675
  • 0
  Labirent 2 (Alev Deneyleri)
  Tüm Bilgiler
  Labirent 2 (Alev Deneyleri) Aksiyon Film İzle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Dublaj
  Gençlerin kurtuldukları gizemli kapanın ardından dış dünya da hiç ummadıkları bir tehlike onların etrafını sarmıştır. Dünya da kıyamet sonrası bir manzara ile karşılaşan ve bu durumda kendilerinin oldukça değerli olduklarına düşünen gençler, kendilerine hazırlanan gizemli ikinci aşamaya geçtiklerinin farkında bile değildirler. Labirent filminin 2015 senesinde çekilen bu muhteşem seride Thomas ve Kayranlı dostları şimdiye kadarki en zor olan mücadelelerini vermek zorundadır: İsyan olarak bilinen gizemli ve dehşet verici organizasyonun ne olduğunu bulmak..
  • 2015
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 2.012.784
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.