Kevin Claydon

 1. Code 8 izle (Kod 8)
  Tüm Bilgiler
  Code 8 izle (Kod 8) 2019 Film İzle, Aksiyon Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  2019 yapımı Jeff Chan tarafından çekilen uzun metrajlı film kısa bir sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Filmde, dünya nüfusunun %4’ünün olağanüstü yeteneklerle doğduğu bir evrende, bu özel insanlar farklı olarak kabul edilmek yerine ayrımcılığın esiri olmuşlardır. Bu yüzden yoksulluk içerisinde yaşadıkları yaşamlarında özel güçlere sahip olsalar bile, diğer insanlar tarafından hiçbir şekilde kabul edilmezler. Bu insanlar da hayatlarını rahat bir şekilde devam ettirebilmek için özel güçlerini kullanarak farklı suçlar işlemektedirler...
  • 2019
  • ABD,Canada,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 6.2
  • 2.012.664
  • 20
  Dostumun Yolculuğu izle
  Tüm Bilgiler
  Dostumun Yolculuğu izle 2019 Film İzle, Aile Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Dostumun Yolculuğu full izle,Dostumun Yolculuğu hd izle,Dostumun Yolculuğu 2019 izle,Dostumun Yolculuğu Türkçe dublaj izle.Yönetmenliğini Gail Mancuso'nun yaptığı filmde başrollerde Josh Gad, Dennis Quaid, Kathryn Prescott oynadı.2019 ABD yapımı olan film tam bir aile dram film senaryosuna sahip.Dostumun Yolculuğu filminin konusu;Köpek Bailey akıllı zeki ve çok sevimli bir köpektir.Film köpek Bailey'in insanlarla olan sevgi dolu bağlarını anlatıyor.Bailey,bir çok hayat ve birçok köpek olarak yaşasa da hep ilk sahibi olan Ethan'ın yanına gelmektedir.Artık köpek Bailey,ailenin bir parçası olmuş ve Ethan'ın torunu CJ. ile mutlu bir şekilde yaşarken CJ. annesi tarafından başka bir yere götürülür ve bu duruma çok üzülür.köpek Bailey, her ne kadar arabanın peşinden CJ.'yi geri getirmek istese de çok yorulmuştur ve yapabileceği birşeyi kalmamıştır.Bailey yeniden hayat bulduğunda bu sefer CJ'yi bulmak için uğraşacaktır.Dostumun Yolculuğu - A Dog's Journe (2019) filmini Full HD 720P ve 1080P Türkçe dublaj izlemek için sitemizde online olmanız yeterlidir.Dilerseniz 2019 vizyonda olan Robot Köpek A.X.L izlemek için linki tıklayabilirsiniz.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.8
  • 5.731
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.