Michael Chernus

 1. Örümcek Adam Eve Dönüş
  Tüm Bilgiler
  Örümcek Adam Eve Dönüş 2017 Film izle, Aksiyon Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Netflix'in popüler içerikler kısmında en çok izlenen filmlerden bir tanesi olan Örümcek Adam Eve Dönüş filmini tr dublaj ve altyazı kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Yenilmezler ekibi ile yaşanan dehşet verici ve gizemli maceranın büyüsüne kapılan genç Peter, kendisini kanıtlama çabası içerisine girmiştir. Ama yaşı gereğince ailesine ve sevdiklerine karşı bir çok önemli sorumluluğu vardır. Peter, May halası ile beraber yaşamakta ve bir yandan ise Demir Adamla olan arkadaşlığını sürmektedir. Sıradan biri gibi görünmek için büyük çaba gösteren Peter’ın aklında ki en önemli şey ise suçla savaşıp dünyayı daha iyi ve temiz bir yer haline getirmektir. Kısa süre sonra ise şehir yeni bir düşman ile tanışacak ve sevdiği herkes tehlike altında olacaktır…
  • 2017
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 4.642
  • 1
  Aşk Sarhoşu (2010)
  Tüm Bilgiler
  Aşk Sarhoşu (2010) Altyazılı Film izle, Dram Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Güzelliği ve özgür ruhu ile herkesin dikkatini çeken bir kadın olan Maggie, karşı konulamaz bir yakışıklılığa sahip olan Jamie ile karşılaştığında bunun sonucunun aşk ile biteceğine kimse inanmamıştır. Jamie yakışıklılığın yanında ilaç endüstrisinin kurtlarından biridir ve kadınlar üstünde kullanmış olduğu çekim gücünü kendi işinde de kullanmaktan hiç bir zaman çekinmez. Maggie ise bağlanmaktan korkan ve özgürlüğüne düşkün bir kadın olarak Jamie’den çok daha hassas bir yapıya sahiptir. Fakat ikisinin ilişkisi zaman geçtikçe ikisi de gerçek bir ilaçla karşılaşır.
  • 2010
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.9
  • 1.388
  • 0
  Özel izin 2018 izle
  Tüm Bilgiler
  Özel izin 2018 izle 2018 Film İzle, Türkçe Dublaj Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Özel izin full izle, Özel izin HD izle, Özel izin full HD izle Özel izin - Furlough adlı filmin yönetmen koltuğunda filmi yöneten kişi Laurie Collyer adlı ünlü yönetmendir. Filmi yönetmekte hiç sorun çekmemiş ve izleyiciye başarılı bir içerik sunmuş. Filmde bir yolla hapishane damlarına düşen bir insan konu ediliyor. Konu edilen kişi bizim bahsettiğimiz ve filmdeki başrollerinde oynayan bir kahramanımız. Kahramanımız gerçekten içeride çok psikolojisi bozulur. Zaten normal biri olamayan kahramanımız içerideyken daha da kötü olur. Üstüne bir de aşırı kötü bir haber alır. Haber ailesiyle ilgilidir annesinin ölüm haberini alan kahramanımız daha da hırçınlaşır.Kahramanımız sadece annesinin cenaze merasimine gitmek için hapishane müdürüne dilekçe iletir. Dilekçeyi değerlendiren müdür. İsteğe onay verir. Yanında bir noob çaylak ile cenaze merasimine gitmelerine bir haftalığına izin verir. Dışarıdayken yaşanacaklar çaylak gardiyanın sorumluluğundadır. Gardiyan ne yapacağı bilinmeyen suçlu kahramanınızdan çok tedirgindir. Her ne yapacak olursa onun siciline işlenen bir suç olarak kalma riski aşırı yüksektir. Peki Kahramanımız cenazeden sonra gardiyanla beraber hiç bir şey yapmadan içeriye tekrar dönecek midir? Birlikte izleyelim görelim. Full izlet com adminleri sizlere Özel izin Furlough adlı filmi izlerken iyi seyirler diler...
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.7
  • 1.995
  • 0
  Anaokulu Öğretmeni – The Kindergarten Teacher 2018
  Tüm Bilgiler
  Anaokulu Öğretmeni – The Kindergarten Teacher 2018 2018 Film İzle, Dram Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Anaokulu Öğretmeni full izle,Anaokulu Öğretmeni HD izle,Anaokulu Öğretmeni Türkçe dublaj izle,Anaokulu Öğretmeni izle.Filmde sanatla ilgilenen bir ana okulu öğretmeninin hikayesi anlatılmaktadır. Lisa, kendi halinde şiiri ve sanatı seven bir ana okulu öğretmenidir.Bir gün okulda beş yaşında bir çocuğun özgün bir şiir okuduğunu duyan Lisa çocuğun geleceğin Motzart’ı olduğunu düşünerek onun gelişini için her şeyi yapacaktır. Çocuğu takıntı haline getiren Lisa her türlü şeyi göze alarak çocuğun gelişimine katkıda bulunmak istemektedir. Onun için tehlikeli bir yol olan bu yolda Lisa her şeyi yapmaya hazırdır. Bu nedenle okul yönetimi ve çocuğun ailesi ile ters düşmektedir. Ancak düşüncelerinden ve çocuğun gelişiminden de vazgeçmemektedir. Oyuncuların büyük beğeni topladığı bu filmi izleyenler olumlu düşüncelerle salondan ayrılmaktadır.Anaokulu Öğretmeni - The Kindergarten Teacher 2018 filmini full HD Türkçe dublaj 1080p kalitesinde sitemizden online izleyebilirsiniz.
  • 2018
  • ABD
  • 4K
  • IMDb 5.7
  • 1.238
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.