Pankaj Tripathi

 1. Kızma Birader (2020)
  Tüm Bilgiler
  Kızma Birader (2020) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  2020 senesine ait olan aksiyon, komedi ve suç filmlerinden bir tanesi olan Kızma Birader filmini sitemizden naklen seyredebilirsiniz.Yeniden ortaya çıkan bir seks kasetinden parayla dolu bir çantaya, birbiriyle kesişen bu farklı dört öykünün ortak noktaları kader, şans ve eksantrik bir suçludur. Derler ki insanlarla tesadüfen tanışamayız; bir sebepten dolayı kader onları karşımıza çıkarır. Birbiriyle kesişen dört farklı hayatı takip eden Kızma Birader, basit bir tesadüften çok daha fazlasını anlatıyor.
  • 2020
  • India
  • 720P
  • 440
  • 0
  Extraction (2020)
  Tüm Bilgiler
  Extraction (2020) 2020 Filmleri izle, Aksiyon Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Silah satıcılarının ve kaçakçılarının hükmünü herkese kabul ettirdiği dünyada, uyuşturucu lordlarının yer aldığı ve ortada piyon olarak kullanılan bir çocuğun olduğu savaşta yaşananların anlatıldığı filmde, kaçırılıp uzak yerlere gönderilen çocuğun babası oğlunu kurtarması için Tyler Rake isminde bir adam kiralar. Dünyada kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Rake, çocuğu kurtarmak için bütün yeteneklerini ortaya koymak için mecburdur.
  • 2020
  • ABD,India
  • 720P
  • IMDb 7.6
  • 2.204.038
  • 90
  Stree izle
  Tüm Bilgiler
  Stree izle 2018 Film İzle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Altyazı
  Stree full izle,Stree HD izle,Stree 1080p izle,Stree Hint Filmi izle.Filmin konusu;film bir kasabada geçen ve erkeklerin kötü ruh tarafından kaçırıldığına inanılan bir öyküyü anlatıyor.Chanderi,kendine has yaşam tarzıyla ve mütevazi yaşamlara ev sahipliği yapan küçük bir kasabadır.Bu kasabada erkeklerin ruhlarının çalındığı hikayesi kulaktan kulağa yayılır.İnsanların kulağına gelen şey ise Stree adında kötü bir ruh geceleri ortaya çıkar ve erkeklerin ruhlarını çalmaktadır.Rivayete göre kaçırılan erkeklerden geriye bir tek onun elbisesi kalmaktadır.Durum böyle olunca da Chanderi Kasabasında yaşayan bütün erkekleri gece olunca bir korku salar.2018 yılında vizyonlara giren filmin yönetmenliğini Amar Kaushik yaptı.Başrollerde Rajkummar Rao, Shraddha Kapoor, Pankaj Tripathi oynadı.Komedi korku kategorisindeki filmin yapımcısı Hindistan'dır.Stree Hint Filmini full HD Türkçe Altyazılı olarak sitemizden online izleyebilirsiniz.
  • 2018
  • India
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 4.636
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.