Peter MacNeill

 1. The Kid Detective Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  The Kid Detective Filmi izle 2020 Filmleri izle, Altyazılı Film izle 
  Türkçe Altyazı
  Komedi, dram ve gizem unsurlarının beraber işlendiği 2020 senesinin beklenen filmi sizlerle. The Kid Detective 2020 filmini izle.Bir zamanlar çocuk dedektif olan 31 yaşında Abe Applebaum, zamanını önemsiz gizemleri çözmekle geçirir. Ancak bir gün saf bir müşterinin, erkek arkadaşını kimin vahşice öldürdüğünü bulmasını istemesiyle Abe’nin hayatı bambaşka bir hal alır.
  • 2020
  • Canada
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 266
  • 0
  Frekans izle (Frequency)
  Tüm Bilgiler
  Frekans izle (Frequency) Altyazılı Film izle, Bilim Kurgu Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  2000 senesinde çekilen mükemmel bir filmi sizler için hazırladık. Frekans 2000 filmini sitemizden hd kalitesinde seyredebilirsiniz. Filmde, zamanda geri yolculuk yapabilseniz ve hayatınızda sadece 1 olayı değiştirme şansınız olsaydı ne olurdu? John Sullivan için bu sorunun sadece tek bir yanıtı vardı. 12 ekim 1969 senesinde kontrolden çıkan Bruxton yangınında kahramanca hayatını kaybeden itfiayeci babası olan Frankin geri gelmesini sağlamak. Johnun çocukluğundan bu yana tek hayali olan bu talihsiz günün önüne geçebilmekti. Doğaüstü bir olay sonucu John düşlediği hayale tam olarak kavuşabileceği inanılmaz bir fırsat yakalar.
  • 2000
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.2
  • 1.660
  • 1
  Korku Terapisi izle
  Tüm Bilgiler
  Korku Terapisi izle Gerilim Film İzle, Korku Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Korku Terapisi izle 2015  Fulll HD Türkçe dublaj 1080p izlemek için hoşgeldiniz . 90'larda Minnesota'da geçen hikayede bir baba, kızına cinsel tacizde bulunmakla suçlanır. Baba ne olup bittiğine dair hiçbir şey hatırlayamasa da suçlamaları kabul eder. Bir psikoloğun yardımıyla hafızasındaki boşlukları doldurmaya çalışan adam parçaları yavaş yavaş birleştirmeye başlar ve olayların içerisinde bir polisin de yer aldığını hatırlar. Yine de olaylar tartışmaya açık değildir ve yerel medya, soru işaretlerinin arkasında satanik bir tarikatın yer alma ihtimalini sorgulamaya başlamıştır. Her daim tartışmalı bir psikolojik analiz metodu olarak görülmüş regresyonu (basit tanımla; hipnoz yoluyla hatıraların, geçmiş travmaların köküne inmek) temeline alan film, Tanrı inancı üst düzeyde olan bir babanın polis merkezine gelip 'kızımı cinsel yönden istismar ettim' itirafıyla başlıyor. Sadece babasından gibi görünse de aslında tüm ev eşrafından kaçarak kiliseye sığınan Şili doğumlu ünlü yönetmen Alejandro Amenábar'ın yazıp yönettiği filmin başrollerini Emma Watson ve Ethan Hawke paylaşırken kadroda ikiliye David Thewlis, Aaron Ashmore ve Devon Bostick eşlik ediyor.
  • 2015
  • İspanya
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 4.554
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.