Serkan Şengül

 1. Ketenpere Filmi İzle
  Tüm Bilgiler
  Ketenpere Filmi İzle Komedi Film İzle, Yerli Film İzle 
  Yerli Film
  Ketenpere fragman, ketenpere sinemalar, ketenpere cigara sahnesi, ketenpere yorumlar, ketenpere oyuncuları, ketenpere gişe, ketenpere ne demek, ketenpere şafak sezer, ketenpere star tv2018 yapımı olan ketenpere filmi ana karakter Kayhan’ın hayatını konu edinmiştir. Ana karakter Kayhan çevresinde oldukça iyimser ve masum olarak bilinmektedir. Dostluklarında kusursuz olduğu için dostlukların adamı olarak adlandırılan Kayhan yıllar önce mezun olduğu okulun pilav etkinliğine girebilmek için can atmaktadır. Başına geleceklerden bir haber olan Kayhan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir.Eski arkadaşlarını görebilmenin heyecanını yaşayan Kayhan 98 yılının yıllığını görünce bütün Dünya adeta başına yıkılır. Yıllığı biraz daha okuduktan bir müddet sonra aslında kimsenin onu sevmediğini ve herkesin aslında ondan nefret ettiğini öğrenmektedir. Kısa bir süre süre yaşadığı bu şoku atlatan Kayhan, kendisinden nefret eden insanlardan intikam almayı planlamaktadır.Şafak Sezer 2019 filmi olan Bana Bir Soygun Yaz 2 izlemek için tıklayabilirsiniz.
  • 2017
  • Türkiye
  • 4K
  • IMDb 4,3
  • 24.062
  • 1
  Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  Gürbüz hadi allah'a emanet full, gürbüz hadi allah'a emanet full hd izle, gürbüz hadi allah'a emanet full izle, gürbüz hadi allah'a emanet full izle youtube, gürbüz hadi allah'a emanet full hd, gürbüz hadi allah'a emanet full izle (2018), gürbüz hadi allah'a emanet full izle sansursüzGürbüz, hayatı boyunca hep başarılı biri olmak istemektedir. Çalıştığı yerde kurye olarak görev yapan Gürbüz müdürlüğe gözünü dikmiştir. Kısa sürede büyük işler başaran Gürbüz nişanlısı ile evlilik hayalleri bulunmaktadır. Ancak nişanlısının berbat ötesi kıskançlıkları Gürbüz'ü hayattan bezdirir. Bunun üzerine kendince yeni yöntemler geliştiren Gürbüz konuyu Ferhat'a açar.Ferhat Gürbüz'ün en yakın arkadaşıdır. Akıl birliğiyle telefonu kullanmak akıllarına gelecektir. Yani gittiği her yeri kayıt altına alan Gürbüz bütün bunları nişanlısına göstererek kıskançlıktan kurtulmak ister. Bunun üzerine bu yöntemi kullanmaya başlayan Gürbüz'ün başına gelmeyen kalmaz. İlk yaptığı yerde bir cinayeti kanıtlayan Gürbüz hayatının değişmesiyle inanılmaz gülünç durumlara düşecektir. Ancak filmi izlemeden ne olacağını tabi bilemezsiniz.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 3.9
  • 4.745
  • 1
  Cumali Ceber 2 Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Cumali Ceber 2 Full İzle 2018 Film İzle, Komedi Film İzle 
  Yerli Film
  cumali ceber 2 full izle, cumali ceber 2 full izle tek parça hd, cumali ceber 2 full izle sinema çekimi, cumali ceber 2 full izle tek parça, cumali ceber 2 full izle tek part (2018), cumali ceber 2 full izle hd, cumali ceber 2 full izle jet film, cumali ceber 2 full izle tek parça sansursüzCumali Ceber 2 devam filminde, dedesinin sahibi olduğu bir huzur evi arsası bulunmaktadır. Huzur evinin devlet kararı ile yıkılacağını öğrenen Cumali bir yandan oğlunun mürvetini görmekle uğraşırken bir yandan da mahalleye buranın yıkılmayacağına dair söz verir. Cevher yani Cumali'nin oğlu evlenme telaşındayken başına daha büyük dertler açan Cumali, dedesini bu arsayı satmaktan vazgeçirmek için kendisini bir anda yanında bulur.Ancak dedesinin Cumali'ye yıllar önce vermiş olduğu köstekli saatin hatırlatılması ile birlikte Cumali'den o saati geri getirmesini ister. Dedenin isteği doğrultusunda saati geri getireceğini söyleyen Cumali saati Çetin eniştenin Pırıl'a hediye ettiğini öğrenir. Ancak saati geri almak sandıkları kadar kolay değildir. Dedenin isteği yerine getirilmezse arsada bulunan huzur evi yıkılacaktır. Bunun tek bir çözümü vardır: SAAT!
  • 2018
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 2.6
  • 12.583
  • 10

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.