Fransa
Love (Aşk 2015)
İncele
Love (Aşk 2015)
Türkçe Dublaj
Biraz romantizm, biraz da duygusal sahneleri yer aldığı 2015 yapımı yönetmenliğini ise Gaspar Noé'nın yaptığı filmi sitemizden seyredebilirsiniz. Filmde, Murphy ve onun sevecen aile üyeleri bir akşam hiç beklenmedik bir şekilde telesekreter mesajı alırlar. Mesajın içeriği ise "hemen bunu dinleyin" olarak başlarken uzun süredir kayıp olan Electra'nın sesini duyacaklardır. 2 senedir ortalarda görünmeyen Electra'yı bir evin içerisinde bulan Murphy, onu göründe eski sevgisinin halen devam ettiği hissi uyanacaktır.
 • IMDb 6.1
 • 5.735
 • 2
Ateşle Oynayanlar (2017) izle
İncele
Ateşle Oynayanlar (2017) izle
Türkçe Dublaj
Ateşle Oynayanlar  2017 Fulll HD Türkçe dublaj 1080p izlemek için hoşgeldiniz . Ateşle Oynayanlar, genç bir adam ile tanışmasıyla hayatı bambaşka bir hal alan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Ella, babası Ivo’ya ait olan bir kafenin hem garsonu hem de yöneticisi olan genç bir kadındır. Abel adında bir adam ile tanışması, Ella’nın hayatının değişmesine neden olur. Genç kadın, Abel’in hayatına girmesi ile bilmediği bir dünyaya adım atar. Adrenalin ve paranın hüküm sürdüğü Paris’in kumar dünyasını keşfeden Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in karmaşık kişiliğinden etkilenmeye başlar. Yavaş yavaş bu dünyanın içine çekilen Ella, aşık olduğu adamın kalbini kazanmak için büyük bir oyuna dahil olur. Başlarda bir bahis olarak başlayan aşkları, zamanla genç kadın için zorlayıcı bir tutkuya dönüşür. Filmin yönetmen koltuğunda Marie Monge oturmaktadır. Ateşle Oynayanlar Filminde Bruno Wolkowitch, Karim Leklou, Marie Denarnaud, Stacy Martin, Tahar Rahim gibi bir çok oyuncu rol almaktadır . Film IMDB'den 8.3 puan almıştır. Ateşle Oynayanlar filmini full hd kalitede izle.
 • 105dk
 • IMDb 8.4
 • 9.213
 • 0
Hain – Il Traditore(2019) Filmi izle
İncele
Hain – Il Traditore(2019) Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hain- The Traitor Filmi 2019 Fulll HD 1080p izlemek için hoşgeldiniz.Bazı filmler vardırya hani onu gördüğünüz zaman o filmi izlemeden güzel olduğunu anlar güzel yorumlar yapma gereksinimi duyarsınız ya hani işte bu sıradaki filmimiz tamda bunu anlatıyor . 2019 İtalya yapımı dram biyografi ve suç türündeki The Traitor - Hain Filmi, İtalyada iki grup mafya arasında gerçekleşiyor. Bu büyük mafyalar arasında en ağır basan bir çetenin lideri Tommaso Buscetti , diğer mafya liderleri tarafından hedef seçilmiştir. Mafya lideri Tommaso Buscetti tek başına mücadele edemeyeceğini anladı ve muhbir olmaya karar verdi. Bu hainliği bakalım başına neler getirecek . Diğer mafyaları birer birer satmaya başlar . İşte Sıradaki filmimiz bu gerçek olayları ele alıyor. Yönetmenliğini Marco Bellocchio'nun üstlendiği dizide Fausto Russo Alesi, Luigi Lo Cascio, Maria Fernanda Cândido, Pierfrancesco Favino gibi isimler yer almaktadır.Hain – Il Traditore 2019 Full HD izleyebilirsiniz.İyi seyirler..
 • 135dk
 • 6.137
 • 1
Hayat Okulu 2017 izle
İncele
Hayat Okulu 2017 izle
Türkçe Dublaj
Hayat Okulu izle, Hayat Okulu full izle, Hayat Okulu hd izle, Hayat Okulu full hd izle, Hayat Okulu türkçe dublaj izle Hayat Okulu - School of Life adlı filmin yönetmenliğini Nicolas Vanier adlı ünlü yönetmen yapmıştır. Filmde oldukça dik başlı ve asi bir genç kahramanımız konu ediliyor. Kendisi yetimhanede büyüyen birisi olduğu için yetimhanede çok katı kurallar, zorbalıklar ve kötü sözlere maruz kalan kahramanımızı hayat ve olduğu ortam sebebiyle onu asi bir genç haline dönüştürmüş. Bir gün herkes gibi o da o Yetimhane çöplüğünden kurtulmayı beklerken onu evlat edinmeye bir adam gelir ve evlat edinir. İçerideki gibi dışardada katı kuralların geçeceğini düşen kahramanımızın düşündüğü gibi olmaz ve hayatı sonunda normale girer. Kahramanımızı evlat edinen kişi ormanda yaşayan ve bir o kadarda zengin birisidir. Kahramanımıza iyi davranır ve yanında işçi olarak çalışmaya başlar. Filmin sonlarına doğru kahramnımız neler yaşayacaktır. Hayat Okulu - School of Life HD kalitesinde full izle...
 • 116
 • IMDb 7.2
 • 4.617
 • 0
Sadık Bir Adam izle (2019)
İncele
Sadık Bir Adam izle (2019)
Türkçe Dublaj
Sadık Bir Adam Full izle,Sadık Bir Adam Türkçe dublaj izle,A Faithful Man 2019 izle,Sadık Bir Adam filminin konusu;Birbirini çok seven ve uzun yıllar ikişkileri olan çiftimiz Marianne ve Abel'in hiyakayesini anlatadan filmde Marianne,Abel'i en yakın arkadaşı ile aldatarak onu terk eder.Arada yıllar geçmiş ve Marianne ve Abel bir cenazede tesadüfen karşılaşırlar.Eski aşkını özlediğini fark eden Abel,tekrar eski aşkını kazanmak isteyecek ve bunun için mücadele etmeye karar verir.Fakat bu o kadar kolay değildir ve önünde Marianne'nin iki çocuğu ve kız kardeşi gibi büyük engeller vardır ve onları bu konuda ikna etmek zorundadır.9Ağustos 2019 yılında vizyonlara giren Sadık Bir ADam filminin yönetmenliğini  Louis Garrel yaptı.Başrollerde Louis Garrel, Laetitia Casta, Lily-Rose Depp, Joseph Engel'in oynadığı film Romantik Komedi tarzındadır.Sitemizden HD kalitede Full olarak izleyebilirsiniz.
 • 75dk
 • IMDb 9.2
 • 2.962
 • 0
Astronot Willy: Macera Gezegeni Animasyon izle (2019)
İncele
Astronot Willy: Macera Gezegeni Animasyon izle (2019)
Türkçe Dublaj
Astronot Willy Macera Gezegeni animasyon filmi 2019 izlemek için hoşgeldiniz.Filmin konusu;Willy,ailesi ile bir uzay gezintisine çıkar ve bu sırada kazara kaybolur.Ailesi tüm aramalara rağmen bulamaz.Willy,uzay kapsülü ile oynarken mahsur kalır ve kapsül uzayın derinliklerine fırlar.Willy,yalnızdır ve ıssız,daha önce hiç keşfedilmemiş bir gezegene iniş yapar.Willy,çaresizdir ve ne yapacağını bilememektedir.Çünkü şimdiye kadar ailesinden hiç ayrılmamıştır.Üzüntüden ne yapacağını şaşırdığı esnada kapsüldeki hayat yaşam robotu Buck ile tanışır.Ailesi tarafından artık kurtarılmayı bekleyen Willy,Buck ile bir maceraya atlayacaktır.12 Temmuz 2019 tarihinde Türkiye'de vizyonlara giren Astronot Willy 2019 filminin yönetmenliğini Eric Tosti yaptı.Filmi seslendirenler ise Timothé Vom Dorp, Edouard Baer, Marie-Eugénie Maréchal, Guillaume Lebon'dur.Fransa yapımı olan animasyon filmini 1080p kalitesinde full HD izleyebilirsiniz.
 • IMDb 2.5
 • 1.992
 • 0
Deniz Anası Filmini izle
İncele
Deniz Anası Filmini izle
Türkçe Dublaj
Deniz Anası izle,Deniz Anası full izle,Deniz Anası Türkçe Dublaj izle,Jellyfish 2018 izle.Filmin konusu;Sarah 15 yaşında gen bir kızdır.Ailesinde sürekli tartışmalar vardır ve böyle sorunlu bir ortamda büyümüştür.Bu durum okuldaki drama öğretmeninin dikkatini çekince öğretmeni onu stund-up komedi gösterisine yönlendirmeye çalışır.2018 yılında vizyonlara giren filmin yönetmenliğini James Gardner yaptı.Başrollerde Liv Hill, Sinead Matthews, Cyril Nri, Angus Barnett oynayan film dram ağırlıklıdır.Deniz Anası - Jellyfish 2018 filmini HD Full Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz.
 • 78dk
 • IMDb 5.1
 • 1.821
 • 0
Errementari izle
İncele
Errementari izle
Türkçe Dublaj
Errementari 2017 filmini full Hd izlemek için hoşgeldiniz.Filmin konusu;Filmin yönetmenliğini Meşhur Paul Urkijo Alijo’nun yapmış olduğu konusu en enteresan korku filmlerinden birisi Errementari olarak bilinen belli bir döneme damgasını vurmuş olan filmdir. Film İspanyol yapımı olması nedeni ile bu kültür üzerine birçok etki film üzerinde görülmektedir.Film masalsı olarak kurgulanmış bir korku filmi olması sebebi ile diğer korku filmlerine bazı yönleri ile benzememektedir. Bu alışagelmişin dışında yapılmış olan korku filmi farklılıkları ile oldukça beğeni kazanmıştır. Film çocuklar tarafından kesinlikle izlenmemesi gereken filmlerin başında gelmektedir. Kalıcı olarak bazı korkuların yerleşmesine sebep olma ihtimali yüksektir. Normal bir korku düzeyi filmin çok üstünde bir korku seviyesi bulunmaktadır. Çocuklardan uzak tutulmalıdır.
 • IMDb 5.0
 • 2.096
 • 0
Thelma izle
İncele
Thelma izle
Türkçe Dublaj
Thelma 2017 filmini Full Türkçe Dublajlı sitemizden izleyebilirsiniz.Filmin konusu;Norveç de öğrenim hayatını sürdürmekte olan Thelma yaşamış olduğu hayatı ve tüm ailesini arkasında bırakarak üniversite okumaya karar vermektedir. Bu kararının arkasından okuyacağı kenti Oslo olarak belirlemiştir. Oldukça çekingen bir yapıda olan Thelma yeni hayatına adapte olmakta oldukça güçlük çekmektedir.Bu hayata adapte olmaya çalışırken daha önce hiç farkına varmadığı olağan üstü güçlere sahip olduğunun farkına varması ile hikaye başlamaktadır. Bu olağan üstü güçleri daha önce fark etmemesinin sebebi daha önce hiç aşık olmamasıdır. Çünkü bu güçler aşk ile ortaya çıkmaktadır. Film doğaüstü gerilim kategorisin de yer almakta olan oldukça başarılı bir yapıttır. Oldukça akışkan bir film olarak izlenmeye değer.
 • 116dk
 • IMDb 6.6
 • 3.968
 • 1
Kıskanç -Jalouse izle
İncele
Kıskanç -Jalouse izle
Türkçe Dublaj
Kıskanç izle,Kıskanç full izle,Kıskanç hd izle,Kıskanç Türkçe Dublaj izle,Kıskanç 2017 izle.Yönetmenliğini David Foenkinos, Stéphane Foenkinos kardeşlerin yaptığı filmde başrollerde  Karin Viard, Dara Tombroff, Anne Dorval oynuyor.2017 yılında vizyonlara gireb film komedi film tarzındadır.Kıskanç filminin konusu;Nathalie,orta yaşlarda ve bir üniversitede profesör olarak çalışan eşinden ayrışmış yalnız yaşayan bir kadındır.Fakat duygusal olarak herkesi kıskanan bir yapısı vardır.Nathalie,çevresi tarafından sevilen bir kadındır.Fakat bu orta yaş sendromu onu bambaşka bir kişiliğe bürümüştür.Bu sendrom çevredekiler tarafından farkedilir.O sevimli nazik sevgi dolu kadın gitmiş yerine herşeyi;işini,eski eşini,çalışma arkadaşlarını,komşusunu kıskanan bir kadın gelmiştir.Bu artık saplantı halini almaya başlamış ve kızı Mathilde'yi bile kıskanmaya başlar olmuştur.Nathalie,bu durumun geçici olduğu düşünse de duygularının esiri olduğunu farkına varır.Nathalie ne yapacaktır?Kıskanç (Jalose) filmini HD full 1080p kalitesinde sitemizden online izleyebilirsiniz.
 • 102dk
 • IMDb 4.2
 • 1.929
 • 0
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
İncele
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
Türkçe Dublaj
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı full izle,Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı HD izle,Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Türkçe Dublaj izle.Yönetmenliğini Alexandre Astier, Louis Clichy yaptığı çizgi animasyon filminin seslendirmesini  Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz, Alexandre Astier, Elie Semoun, Daniel Mesguich yaptı.Film Fransa yapımı olup 126 dakika sürüyor.Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı animasyon filminin konusu ;Büyüfix,Galyalıların en güçlü büyücüsüdür ve sihirli karışımı yapan kişidir.Bu sırrını kendinden başka kimse bilmemektedir ve sırrını kimseyle paylaşmamaktadır.Birgün Büyüfix,ormanda iksiri yapmak için otları toplarken talihsiz bir kaza geçirir ve ayağını inciltir.Hayatında bu denli birşey veya yaralanma geçirmemiş olan Büyüfix,türlü türlü düşüncelere dalar ve iksirin sırrını paylaşmaya karar verir.Bunun üzerine Galya'yı gezme kararı alır.Büyünün formulünü alacak kişi hem çok güçlü hem de çok zeki olmalıdır.Bu macerada Oburix ve Asterix,Büyüfix'e bu yolculuğunda ona eşlik edeceklerdir.Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı animasyon filmini sitemizden HD kalitede full olarak 720p ve 1080p alternatifleriyle Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
 • 105dk
 • IMDb 5.3
 • 9.657
 • 0
Seninle Başım Dertte izle
İncele
Seninle Başım Dertte izle
Türkçe Dublaj
Seninle Başım Dertte full izle,Seninle Başım Dertte HD izle,Seninle Başım Dertte Türkçe Dublaj izle,Seninle Başım Dertte 2019 izle.Yönetmenliğini Pierre Salvadori yaptığı filmde başrollerde Adèle Haenel, Pio Marmai, Damien Bonnard gibi ünlü oyuncular oynuyor.Fransa yapımı olan film 2019 yılına vizyona girmiş olup komedi filmleri arasındadır.Seninle Başım Dertte konusu;Kocası ölen bir kadının hayat hikayesini anlatan filmde,eşinin hayatta iken yaptıkları hataları düzeltmek için uğraşan bir kadın.Yvonne,Fransa'nın güney taraflarında mütavazi bir yaşam süren bir kahraman polis şefinin eşidir.Kadının oğlunun tek ideal aldığı model ölen eşidir.Fakat gerçekler pek de öyle olmadığını geç de olsa anlayan Yvonne,eşinin bir kahraman olmadığını gerçekte yoz bir polis olduğunu öğrenir.Araştırdıkça ölen eşini tanıyamaz hale gelip şok yaşamıştır.Antonia adında bir gencin haksız yere yargılanmasını sağlamış ve de genç haksız yere 8 yıl ceza almıştır.Bunun üzerine Yvonne,büyük bir hüsrana uğrar.Vicdanı rahatsız olan Yvonne,Antonia'ya yapılanları karşısında ona yardım etmeye karar verir.Antonia'nın durumunu düzeltmek hiç kolay değildir.Hapisten çıkan Antonia ile irtibata geçmek için escort kılığına girer.Fakat Antonia'nın hapis hayatı onu psikolojisi iyice bozmuştur.Yvonne ise ona gerçek hayata döndürmek için elindne geleni yapmaya hazırdır.Seninle Başım Dertte komedi filmini full HD 1080P kalitesinde izlemek için sitemizde online olmanız yeterlidir.
 • 107dk
 • IMDb 5.6
 • 1.522
 • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.