İrlanda
Kuyu 2019 izle
İncele
Kuyu 2019 izle
Türkçe Dublaj
Kuyu Full HD Türkçe Dublaj 1080P izlemek için hoş geldiniz.The Hole in the Ground - Kuyu 2019 filminin konusu;Film Sarah adlı bir kadının oğlunun yer altı derin güçler tarafından rehin alınmasını anlatıyor.Sarah,oğlu ile beraber yaşayan ve eşinden ayrılmış bir kadındır.Chris ile beraber yaşamaktadır ve yaşadığı yer sessiz,tenha,gözlerden uzal kırsal bir yerdir.Eşi ile zor zamanlar geçirmiş ve boşandıktan sonra kendine yeni bir sayfa açmak için buraya taşınmıştır.Sıradan bir gün Chris ile ormanda yolculuğa çıktığından Chris aniden ortadan kaybolur.Chrisi aramaya çıkan Sarah,evinin arkasındaki ormanda derin bir kuyu bulur.Orada Chris'i bulur ve her şeyin yoluna girdiğini düşünürken Chris,anlamsız hareketler yapmaya ve adeta kendinden başka biri gibi davranmaya başlar.14 Haziran 2019 tarihinde Türkiye'de vizyonlara giren The Hole in the Ground - Kuyu filminin yönetmenliğini Lee Cronin yaptı.Başrollerde Seána Kerslake, James Quinn Markey, Simone Kirby'in yaptığı film korku türünde ve ABD yapımı olarak karşımıza çıkıyor.Kuyu 2019 filmini Full HD Türkçe dublajlı 1080p kalitesinde  sitemizden online izleyebilirsiniz. 
  • IMDb 4.1
  • 4.110
  • 0
Deli ve Dahi The Professor Tr Dublaj İzle
İncele
Deli ve Dahi The Professor Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Deli ve dahi the professor and the madman, deli ve dahi the professor and the madman izle, deli ve dahi (the professor and the madman) 2019 filmini hd izle2019’un iddialı yapımları arasında yer alan The Proffesor Filmi, Türkçeye deli ve dahi olarak çevrilmiştir. Ana karakterler, bir deli ve bir dâhidir. Ana karakterlerimizden ilki Profesör James murray, ciddi bir proje üzerinde çalışmaktadır. Oxford İngilizce sözlüğün 10.000 kelimeden oluşan ilk baskısını hazırlamak için gecesini gündüzüne katan profesör, bir gün ciddi akıl hastalarının yattığı bir tımarhaneden mektup alacak ve film bundan sonrası üzerine inşa edilecektir. Gelen mektup içerisinde ikinci ana karakterimiz Dr Minor, Murray’a projesinde yardımcı olabilecek 10.000 kelimelik bir içerik yönlendirir. Bu olayın üzerine bu iki zıt karakterin hikâyeleri birleşecek ve olaylar bu noktadan sonra başlayacaktır. İkili projeyi gerçekleştirmek için yoğun çaba sarf edecek ve birbirleriyle ciddi bir bağ kuracaktır.
  • 122dk
  • IMDb 8.0
  • 11.341
  • 0

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.