Turkey
Aman Doktor Filmi izle, 2018
İncele
Aman Doktor Filmi izle, 2018
Türkçe Dublaj
Müzikal macera filmlerini sevenler için 2018 senesinde sunulmuş olan bir filmi sizler için hazırladık. 2018 yapım Aman Doktor filmi sitemizde sizlerle.Yunanistan’da yaşayan eski bir denizci olan Kakourgos’un teknesi, eksik bir parça sebebiyle çalışmamaktadır. Teknenin tamiri için gereken parçayı almak için İstanbul’a gidilmesi gereklidir. Bir yandan eve haciz geleceği için parçayı almaya kendisinin yerine yeğeni Djam’ı gönderir. Deli dolu bir genç kız olan Djam burada 18 yaşındaki, insani yardım gönüllüsü olarak çalışan, parasız ve kimsesiz Avril ile tanışır. Djam ve Avril birlikte İstanbul’dan Midilli adasına doğru umut ve müzikle dolu bir yolculuğa çıkarlar. Bu arkadaşlık ikisinin de hayatını değiştirecektir…
 • 97
 • IMDb 6.4
 • 475
 • 0
Azizler Filmi Full izle 2021
İncele
Azizler Filmi Full izle 2021
Yerli Film
Full film izlemeyi sevenler için 2021 senesinin en sağlam filmlerinden bir tanesi olan Azizler filmini sizler için paylaşıyoruz. Hd kalitede Azizler filminin başrollerinde Haluk Bilginer yer alıyor.Gençlik yıllarının yavaş yavaş sonuna doğru yaklaşan Aziz, gençken hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirmemiş olduğunu fark edince depresif bir havaya bürünecek. Hem 4 yıllık hem de memnun olmadığı ilişkisinden son derece sıkılınca, artık hayatında bir değişiklik yapması gerektiğine karar verecek ve ilk olarak kız arkadaşından ayrılmak isteyecek. Aziz’in tek hayali ise tanıdığı insanlardan tamamen uzaklaşıp kendine yepyeni bir hayat kurmak. Aziz bu tür düşünceler içerisinde boğulurken karşısına her şeyi değiştirebilmek için bir fırsat çıkacak, ancak tek bir şartla: Herkese yalan söylemek. Aziz, her şeyi göze alıp yalan söylemeye başlar ancak söylediği yalanlar kendisini bir takım zorluklara sürüklemeye başlayacak.
 • 96
 • 2.109.443
 • 0
9 Kere Leyla Full izle
İncele
9 Kere Leyla Full izle
Türkçe Dublaj
2020 senesinin son Netflix filmleri arasında yer alan ve bir çok kişi tarafından beğenilerek izlenen 9 Kere Leyla filmini sizler için sitemizde sunuyoruz. Başrollerinde Demet Akbag, Elçin Sangu, Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı komedi, romantik tarzında ki bu filmi sitemizden hd kalitede seyredebilirsiniz. Online filmi izleme adresi olarak sizlere en sevilen Netflix filmlerinden bir tanesi olan 9 Kere Leyla filmini sunuyoruz.
 • 112
 • IMDb 2.8
 • 2.119.236
 • 0
Aşk Tesadüfleri Sever 2
İncele
Aşk Tesadüfleri Sever 2
Türkçe Dublaj
2011 senesine damga vurduktan sonra aradan geçen yıllar herkesin beklediği gibi Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmini sizler için sunuyoruz.2011 yapımı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devam halkası olan yapımda, 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkılıyor. İki farklı dönemde geçen ve gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan filmde, geçmiş ile günümüzün ilişkileri karşılaştırılıyor. Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ve Aytaç Şaşmaz üstleniyor.
 • 120
 • 831
 • 0
Aşk Tesadüfleri Sever 1 (2011)
İncele
Aşk Tesadüfleri Sever 1 (2011)
Türkçe Dublaj
Yerli romantizm filmlerini sevenler için 2011 senesine damga vurmuş olan bir filmi sizler için sunuyoruz. Aşk Tesadüfleri Sever 1 filmini sitemizden seyredebilirsiniz.“Aşk Tesadüfleri Sever”, doğumlarından itibaren çocukluk ve ilk gençlik yılları boyunca yolları Ankara’da kesişen, 2010 yılında İstanbul’da tanışan Özgür (Mehmet Günsür) ve Deniz’in (Belçim Bilgin) birbirlerine doğru ve engellerle dolu aşk macerasını anlatırken, bir yandan da geri dönüşlerle onların bugünlerini yaratan dönemlere uzanıyor. Film, Türkiye’nin 70’li, 80’li, 90’lı ve 2000’li yıllarını ziyaret ederek, o yılların artık unutulmaya yüz tutmuş popüler kültür öğelerinden, müziklerinden, yaşam biçimlerinden ve alışkanlıklarından besleniyor. “Aşk Tesadüfleri Sever” pek çok gerçek hikayeden yola çıkılarak derlenmiş olaylar bütünüyle; İstanbul’dan Ankara’ya yaptığı nostaljik yolculuğun içinde izleyiciye doyurucu, duygusal, yıllarca akıllardan çıkmayacak bir aşk filmi vaad ediyor.
 • 118
 • IMDb 7
 • 558
 • 0
En Sevdiğim Kumaş Film izle
İncele
En Sevdiğim Kumaş Film izle
Türkçe Dublaj
En Sevdiğim Kumaş Filmi, aşırı derecede bunaldığı hayatından kaçmaya çalışan genç bir kadının gizemli hikayesini konu alıyor. Nahla, kendisini büyük bir bunalıma sürükleyen geleneksel hayatından kurtulmak isteyen genç bir kadındır. 25 yaşındaki Nahla, artık özgürlüğünü elde edip, istediği gibi bir hayata sahip olmak istemektedir. Tam da bu sırada, hayallerine kavuşabilmek için büyük bir fırsat elde eder. ABD’de yaşayan Suriyeli bir göçmen olan Samir ile anlaşmalı evlilik yapma fikri, Nahla için büyük bir ümit olur. Ancak işler, pek de onun düşündüğü gibi gitmez. Nahla, Samir ile evlenip ABD’ye gitmeyi planlarken, Samir evlenmek için daha uysal biri olan Nahla’nın kız kardeşi Myriam’ı seçer. Sıkıcı hayatına devam etmek zorunda kalan Nahla, bu sırada apartmana taşınan yeni komşusu Jiji ile yakınlaşmaya başlar. Nahla, gizemli bir kadın olan Jiji ile zaman geçirdikçe, onun bir genelevi olduğunu keşfeder. Hiç bilmediği bir dünya ile tanışan Nahla, bu süreçte kendisini yeniden keşfetmeye başlar.
 • 96
 • 1.044
 • 0
Cinnet (2019)
İncele
Cinnet (2019)
Yerli Film
Yerli korku filmlerini sevenler için muhteşem bir filmi daha sizlere sunuyoruz. Aytekin Birkon'un yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Yeliz Akkaya, Emre Başer, Ufuk Kaplan oyunculuk yaptığı 2019 yapımı Cinnet filmini sitemizden seyredebilirsiniz.Cinnet filmi çok sevdiği kocasının öldüren fakat olaya dair hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını konu alıyor. Nida, eşi ve kızı ile mutlu bir hayatı olan genç bir kadındır. Ancak onun huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesiyle kabusa dönüşür. Nida, geçirdiği cinnet sonucu çok sevdiği kocasını vahşi bir şekilde öldürür. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sabah uyandığında kocasının cesedi ile karşı karşıya kalan Nida, yaşananları hatırlamaya çalışsa da bir sonuca varamaz. Bu sırada cinayetin videosu internette yayılmaya başlayınca işler iyice karışık bir hal alır. Kendisini temize çıkarmak isteyen Nida, problemi çözene kadar kaçmaya karar verir. Nida, sorunun zihninin derinliklerinde olduğunu düşününse de gerçekler hiç de öyle değildir. Tüm işaretler, ona musallatt olan korkunç bir cini göstermektedir.
 • 90
 • 1.668
 • 0
Aşk Sana Benzer
İncele
Aşk Sana Benzer
Türkçe Dublaj
Yerli romantik filmleri sevenler için süper bir filmi daha sizler için hazırladık. Online film izleme sitemiz sizler için Aşk Sana Benzer filmini sunuyor. Yönetmenliğini A. Taner Elhan'ın yaptığı başrollerinde ise Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Selim Bayraktar gibi isimlerin yer aldığı 2015 yapım yerli filmi sitemizden seyredebilirsiniz. Ege'de bir balıkçı kasabasından ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için büyük bir mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kız olan Deniz ile karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali'nin aşkına dondurmacıdan manava kadar kasabanın pek çok sakini şahittir. Bu sıcak Ege kasabası, kendisi gibi bir aşka tanıklık ederken, Deniz'in geçmişinden gelenler onun ve aşkının peşini bırakmayacaktır.
 • 115
 • IMDb 5.3
 • 1.630
 • 0
Roza of Smyrna
İncele
Roza of Smyrna
Türkçe Altyazı
2016 senesinde çekilmiş olan yönetmen koltuğunda Giorgos Kordellas'ın yer aldığı bir dram filmi olan Roza of Smyrna filmini sizler için sitemizde sunuyoruz. Roza of Smyrna filmini izle, Roza of Smyrna altyazılı izle.Roza of Smyrna Filmi Konusu:Türkiye’den göç etmiş olan Rumlar için sergi hazırlamaya karar veren Atinalı bir koordinatör, 84 senesinde İzmir’e yolculuk yaparak oradaki antikacıları araştırmaya kararı alır. Antikacıları araştırırken gelinlik ve mektuba rastlayan Dimitris, mektubu okuduktan daha sonra ise hikayenin içerisinde çekildiğini hissedecek, gelinliğin sahibi araştırmaya başlayacaktır. Fakat araştırmaya devam ettikçe aslında bu beyaz ve masum görünen gelinliğin arkasında yatan hikayenin ne kadar derin olduğunu fark edecektir.
 • 97
 • IMDb 7.5
 • 1.289
 • 0
Mucize 1
İncele
Mucize 1
Yerli Film
Hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı 2015 yapımı efsane bir filmi daha sizlere sunuyoruz. Dram ve romantizm unsurlarının sıklıkla işlendiği 2015 yapımı "MUCİZE" filmi hd film izlemeyi sevenler için gerçekten son zamanların en merak edilen filmi. Mucize filminin oyuncu kadrosunda ise Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül gibi isimler yer alıyor.2015 Mucize Filminin Konusu;60'lı yıllar da ülkemizin yoksulluk içinde geçen günlerine ayna tutan bir film, ay zamanda darbe süresininde etkisinde kalan bazı yaşamları sinamaya taşıyor. Ege'nin cennet gibi bir köşesinden Anadolu'nun uzak bir köyüne sürgün yiyen bir öğretmenin (Talat Bulut) hikayesini anlatan film, yokluk içerisinde okulu, okumayı eğitimi dört gözle bekleyen çocukları da konu ediniyor.
 • 136
 • IMDb 7
 • 1.472
 • 0
Mucize 2 (Aşk)
İncele
Mucize 2 (Aşk)
Yerli Film
2019 senesine damga vuran Mahsun Kırmızıgül filmi Mucize 2 sitemizde hd kalitesinde sizlerle. Yönetmenliğini ve oyunculuğunu Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği bu muhteşem yerli dram filmini sizler için sitemizde hd kalitesinde sunuyoruz. Son zamanlarda yerli sinemanın en çok izlenen filmlerinden bir tanesi olan Mucize filmi dram unsurlarının sıklıkla işlendiği bir film olarak bizlere buluşuyor. Filmde, bebekliğinden bu yana engelli bir adam olan Aziz ile görücü usulü evlendiği hanımı Mızgin, köyde yaşadıkları büyük sorunlardan iyice bıkar. Kendilerine yeni bir yaşam kurmak isteyen çift, Batı'da sessiz bir kasabaya gider. Fakat gittikleri kasabada da daha farklı sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların ön yargılarını kırıp hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir savaşa girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir.
 • 129
 • IMDb 8
 • 3.890
 • 5
7. Koğuştaki Mucize
İncele
7. Koğuştaki Mucize
Yerli Film
Dram filmlerini sevenler için 2019 senesine ait olan ve Netflix'in en çok izlenen filmlerinde haftalarca en üstte kalmayı becerebilen 7. Koğuştaki Mucize filmini sizler için sitemizde hd kalitesinde sunuyoruz. Başrollerinde Aras Bulut Iynemli gibi Türk sinemasının en önemli isimlerinden birinin yer aldığı yerli drama filmini sitemizden seyredebilirsiniz. Filmde, daha küçücük bir kız çocuğu olan 7 yaşında ki sevimli kızı ile aynı zekaya sahip olan temiz kalpli bir babanın adalet arayışını en acı şekilde anlatan muhteşem bir film sizlerle. 80'li yıllarda bir Ege kasabasında sessiz sakin hayatlarına devam eden baba kızın muhteşem hikayesini izlemeye hazır mısınız ? 1983 senesinde bir Ege kasabasında Komutanın kızı kayalıklara oynarken ayağı takılarak denize düşer ve orada hayatını kaybeder. Ölen kız o zamanlarda sıkı yönetim komutanın kızıdır ve kızın ölümünde sorumlu olarak babaannesi ile yaşamakta olan 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. İyi niyetli ve kendi halinde yaşayan Memo, herkese suçsuz olduğunu anlatsa bile kimse onu dinlemez ve inanmaz. Memo'ya inanan tek kişi onun çok sevdiği kızı Ova'dır. Ova babasının suçsuz olduğunu ispatlamak için bir tanık bulur fakat sıkı yönetim komutanı bulunan tanığı acımasız bir şekilde öldürür. Memo'nun tek çaresi olan o tanıkta ölünce Memo için kalan şey "İDAM" sehpası olur. Anasayfadan diğer film izleyebilirsiniz
 • 132
 • IMDb 8.3
 • 219.971
 • 28
Kolpaçino 1
İncele
Kolpaçino 1
Yerli Film
Yerli komedi filmlerinin en çok izlenen yapımlarından bir tanesi olan Kolpaçino filminin 2009 senesinde ilk çekilen filmini hd kalitesinde sizlere sunuyoruz. Atıl İnaç'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı, oyuncu kadrosunda ise Şafak Sezer, Ali Sürmeli, Hakan Ural gibi muhteşem Türk oyuncularının yer aldığı bu filmi sitemizden "720p" kalitesinde izleme imkanına sahipsiniz. Orijinal adı "Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi" serinin ilk filmini sitemizden ücretsiz olarak seyredebilirsiniz.Bir aksiyon-komedi filmi olan Kolpaçino 1, birbirine kenetlenmiş olan 7 arkadaşın bir günde başına gelen komik olayları anlatıyor. Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi, temposu ve kurgusuyla şaşırtıcı bir hikaye.
 • 98
 • IMDb 5.4
 • 6.821
 • 1
Bayi Toplantısı
İncele
Bayi Toplantısı
Yerli Film
2020 senesinin en çok beklenen yerli komedi filmlerinden bir tanesi olan Bayi Toplantısı filmini sizler için sitemizde sunuyoruz. Yerli komedi filmlerini sevenler için kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz bu efsane komik filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel yer alıyor. Bayi Toplantısı filmi oyuncu kadrosu ise İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol gibi komedi filmlerinin en sevilen isimleri yer alıyor.Bayi Toplantısı filmi mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini aniden eğlenceli maceraların içerisinde bulan üç beyaz eşya satıcısının komedi dolu hikayesini konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini efnaflık ile sağlayan 3 adamdır. Birbirlerini tanımayan bu 3 adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında birleşir. Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olayların ardından kendilerini macera dolu gizemli bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu zaman sarfında birbirine güvenmekten ve hızlı olmaktan başka şansları yoktur.
 • 116
 • IMDb 7.5
 • 8.305
 • 44
Cinayet Süsü
İncele
Cinayet Süsü
Yerli Film
Yerli komedi filmlerini sevenler için sizlere süper bir komedi filmi daha sunuyoruz. 2019 senesine ait olan Cinayet Süsü filmi yönetmenliğini Ali Atay'ın yaptığı, oyuncu kadrosunda ise Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt gibi muhteşem isimlerin yer aldığı bir film. Cinayet Süsü filminde gizemli bir seri katil olayını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin gizem dolu maceralarını konu alınıyor.. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan Cinayet Büro ekibi ilginç bir durum ile karşı yüz yüzedir. Birbiri ardına işlenen cinayetleri araştıran ekip, ne yazıktır ki hiçbir delile ulaşamaz. Cinayetlerin her geçen gün gittikçe artması, basının ve halkın olay ile fazlasıyla ilgilenmesi, buna rağmen ekibin bu konuda hiçbir şekilde ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir etki oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın çözümünde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu Emin'in ekibine atar. Üzerlerindeki baskıdan ötürü daha çok ezilen Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf seri cinayet zincirini çözebilecek midir ?
 • 112
 • IMDb 8.4
 • 5.413
 • 62
Burası Cennet Olmalı
İncele
Burası Cennet Olmalı
Türkçe Altyazı
Burası Cennet Olmalı, birbirinden farklı birçok şehre seyahat eden ve tamamında da anavatanı Filistin ile türlü benzerlikler bulan bir adamın üzücü hikayesini konu alıyor. Elia Suleiman, kendisine Filistin’den başka bir vatan aramak için yola koyulur. Fakat onun yeni bir yaşam vaadi, kısa bir süre içerisinde bir hatalar silsilesine dönüşecektir. Filistin’den başlayıp, New York, Doha ve Paris’e seyahat eden Suleiman, gittiği yerlerdeki bir şeyin ona evini hatırlattığını anlar. Polis, sınır kontrolleri ve ırkçılık gittiği her yerde onunla beraberdir. Yeni bir topluma alışabilmek için elinden geleni yapan Suleiman, herkesin ona sürekli nereden geldiğini hatırlatması ile karşı karşıya kalır. Ait olma arayışı içerisinde olan Suleiman, gerçekten nereye evim deriz sorusuna yanıt bulmaya çalışır.
 • 97
 • IMDb 6.5
 • 823
 • 0
Baba Parası
İncele
Baba Parası
Türkçe Dublaj
Yerli komedi filmleri sevenler için başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut gibi isimlerin yer aldığı 2020 yapımı efsane bir filmi daha sizler için sitemizde hd kalitesinde sunuyoruz. Komedi Tufanına Hazır mısınız ?Ülkenin en zengin ve gizemli adamının gayri meşru olan çocukları, babalarının ölümü üstüne büyük bir servetin üzerine konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan bu kardeşler, kendilerine düşen payı kolay bir şekilde almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir olay ile karşı karşıya gelir. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın hepsine sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibi olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için ise büyük bir yarışa girişen kardeşler, yaşanan bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.
 • 4.021
 • 43
Ali Baba ve 7 Cüceler
İncele
Ali Baba ve 7 Cüceler
Orjinal Dil
Yönetmenliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı, oyuncu kadrosunda ise Cem Yılmaz, Irina Ivkina, Çetin Altay gibi muhteşem isimlerin yer aldığı 2015 yapımı filmi sizler için sitemizde sunuyoruz. Komedi filmleri konusunda Türkiye'de önde gelen isimlerden bir tanesi olan Cem Yılmaz'dan yerli bir film daha sizlerle buluşuyor.Filmde, Ali Şenay ve kayın biraderi olan İlber, bahçe süsü olarak küçük cüceler tasarlayıp satan iki "iş adamıdır." İç pazardaki girişimlerinde sürekli başarısız olup, Şenay Cüccaciye markası altında kurumsallaşıp yurt dışına açılmak isteyen ikili, soluğu Sofya'da düzenlenen bir bahçe fuarında alırlar. Tamamen tesadüf bir yanlış anlaşılma sonucu büyük mafya lideri olan Boris Mancov'un adamlarına bulaşan Şenay ve İlber, kendilerini kedi-fare oyununu andıran bir insan avının tam ortasında bulurlar!
 • 114
 • IMDb 5.4
 • 6.804
 • 0
Hükümet Kadın 2
İncele
Hükümet Kadın 2
Orjinal Dil
Yönetmenliğini Sermiyan Midyat'ın yaptığı başrollerinde ise Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Ercan Kesal gibi birbirinden kaliteli oyuncuların yer aldığı 2013 yapımı Hükümet Kadın 2 filmi "720p" kalitesinde sitemizde sizlerle.Hükümet Kadın 2 Filmi Konusu;Seride bu sefer ilk filmde yaşananların 7 sene öncesine gidiyor; Xate ve kocası Aziz Veysel'in Faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. Xate'in Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz 7 sene vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel'in karısı olarak yaşamaktadır. Faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu zamanlara dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise bütün kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.
 • 105
 • IMDb 5.7
 • 5.806
 • 1
İkinci Şans (2016)
İncele
İkinci Şans (2016)
Orjinal Dil
Cemal normalde kendi halinde yaşamaktadır ve et restoranına sahip karizmatik bir adamdır. Cemal ve matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın Yasemin'in yolları bir şekilde kesişir. Yasemin eskiden yaşadığı yanlış evliliğin ona verdiği acı yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara ise oldukça fazlası ile dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen haddinden fazla gamsız bir adamdır. Bu zıt iki karakterli insanın tanışması önce kavgalı olsa bile aradan geçen zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar.Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'in yer aldığı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini de Özcan Deniz üstleniyor.
 • 90
 • IMDb 4.6
 • 2.086
 • 0
12

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.