Türkiye
Exatlon Challenge
İncele
Exatlon Challenge
Orjinal Dil
Popüler netflix içeriklerinden bir tanesi daha sizlerle olacak. Survivor gibi baş yapıtların sahibi olan Acun Ilıcalı'nın yeni yarışması olan Exatlon Challenge sizlerle. Exatlon Challenge izle, Exatlon Challenge son bölüm izle, Exatlon Challenge 1. bölüm izle.Acun Ilıcalı'nın uzun süredir merak içerisinde beklenen yeni projesi olan Exatlon Challenge yarışması sizlerle olacak. İşte Netflix Türkiye'de yayınlanmaya başlayacak olan ve YouTuberlar ile çekilen Exatlon Challenge yarışması.
 • IMDb 5.0
 • 3.585
 • 3
Recep İvedik 6 Filmi İzle
İncele
Recep İvedik 6 Filmi İzle
Yerli Film
recep ivedik 6 full izle, recep ivedik 6 full indir, recep ivedik 6 full izle tek parça indir, recep ivedik 6 full hd, recep ivedik 6 full izle youtube, recep ivedik 6 full izle jet film izle, recep ivedik 6 full izle dublaj, recep ivedik 6 full türkçe izle, recep ivedik 6 full izleme, recep ivedik 6 fullhdfilmizleBazı kesimlerce çok sevilen, bazı kesimler tarafından da nefret ögesi olarak görülen recep ivedik serisinin devam niteliğinde olan Recep İvedik 6 2019 yılı itibariyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Şahan Gökbakar’ın yıllar öncesinde skeç içerik olarak hazırlayıp sunduğu dikkat şan çıkabilir adlı TV programında hayat verdiği karakterlerden biri olan Recep İvedik, yıllar içerisinde 6. Filmi çekilecek kadar ilerledi. Recep İvedik 6 filminin oyuncu kadrosunda tabi ki Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Kavran ve Furkan Bayraktar bulunuyor. Yönetmenliğini yine önceki 5 Recep İvedik filminin yönetmenliğini yapmış olan Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar üstlenmiş. Senaryosu da yine Togan Gökbakar tarafından hazırlanmış.
 • 14.697
 • 205
Atiye izle (1. Sezon)
İncele
Atiye izle (1. Sezon)
Orjinal Dil
Atiye dizisi 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümde oluşan bir dizi olarak yayınlanmıştır. Senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal'ın beraber kaleme aldıkları, aksiyon ve fantastik türündeki Netflix'in 2. Türk orijinal internet dizisidir. Atiye dizisi Şanlıurfa'nın turistik bölgelerinden olan Göbekli Tepe'de çekilmiştir.Atiye Dizisi Konusu;İstanbullu ve İstanbul'da yaşayan bir ressam olan Atiye, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişi ile bağları olan bir arkeolojik sit alanını keşfetme macerasına atılıyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.411
 • 1
Bizi Hatırla Hd izle 2018
İncele
Bizi Hatırla Hd izle 2018
Yerli Film
bizi hatırla filmi izleyici yorumları, bizi hatırla filmi izle, bizi unutma filmi izle, bizi hatırla filmi ful izle, bizi hatırla jet film izle, bizi hatırla 2018 full izle, bizi hatırla filmi ne kadar izlendi, bizi hatırla filmi kaç kişi izledi, bizi hatırla sinema full izle, çağan ırmak bizi hatırla film izleBizi hatırla, kariyerinden hızlı bir şekilde yükselen bir adamın yeterli ilgi gösteremediği babasının hasta olması sonucu aralarında ki bağı tekrar kurmaya çalışmasını konu almaktadır. Bütün hayatı boyunca kariyeri konusunda büyük savaşlar vermiş bulunmuş olduğu pozisyona canını dişine takarak gelmiş olan Kaan çok hırslı ve güçlü bir adamdır. Zaman içerisinde istediği mevkiye gelen Kaan eşi ve iki çocuğu ile yoğun bir o kadar da huzurlu bir yaşantı sürmektedir. Yalnız bu yoğunluk zaman içerisinde sahil kenarında yaşayan babası Eşref'e yeterli ilgiyi gösterememesine neden olmuştur. Günün birinde babasının başına gelen hastalık sonucu babasını ihmal ettiğini anlar ve onun yanına gitmeye karar verir. Lakin yoğun iş temposuna bu durumu çok zor hale getirmektedir.Bir sonuca ulaşamayan Kaan babasını evine getirmeye karar verir. Zor bela bu durumu kabul eden Eşref Bey eve geldiği ilk gün rahatsızlık verdiği düşüncesi ile evden ayrılır. Bu sıra dışı durumun içerisinde nasıl davranmaları gerektiğini bilmeyen baba oğul'un alması gereken ciddi kararlar vardır...
 • 120 dakika
 • IMDb 7.4
 • 10.276
 • 58
Babamın Ceketi Filmini İzle
İncele
Babamın Ceketi Filmini İzle
Yerli Film
babamın ceketi full izle, babamın ceketi full hd izle, babamın ceketi full indir, babamın ceketi full hd, babamın ceketi full izle youtube, babamın ceketi full izle tek parçaFerhat ve Aslıhan birlikte mutlu olduklarını ve devamlı süren ilişkilerini artık resmiyete dökmek isterler. Ancak Ferhat henüz bir iş sahibi değildir. Ferhat iş aramaya koyulduğu sırada Aslıhan'ın yatalak ve ölüm döşeğinde olan babası artık Aslıhan'ın mürvetini görmek istemektedir. Bu yüzden baskı yapan baba Ferhat'ın kafasını karıştıracaktır. Bu baskıya dayanamayan Ferhat babasından mecburi olarak yardım ister. Ancak babasının şartları Ferhat'a uygun olacak mıdır bilinmez.Ferhat ve babası kafa kafaya vererek bir yola girerler. Bunun üzerine Ferhat çabalamaya başladıkça babası Ferhat'a yakınlaşacaktır. Aslıhan ise hala Ferhat'ı beklemektedir. Ancak Aslıhan'ın babasının beklemeye pek niyeti yoktur. Ferhat'ın acele etmesi gerekir. Çabuk ol Ferhat kız elden gidiyor haberin yok!
 • 99dk
 • IMDb 6.6
 • 17.132
 • 2
Aslı Gibidir Full İzle
İncele
Aslı Gibidir Full İzle
Yerli Film
Aslı Gibidir izle, Aslı Gibidir filmi izle, Aslı Gibidir full izle, Aslı Gibidir HD izle, Aslı Gibidir full HD izleYoutube ve instagram fenomeni olan Aslı İnandık’ın %90 ını oynadığı filmi Aslı Gibidir. Çünkü filmde 7-8 farklı karakteri canlandırıyor. Filmin senaryosu Evren Erdoğan’a ait, yönetmenliğini ise Ali Yorgancıoğlu yapmış. Filmin konusu da oldukça ilginç. Oyuncu olmayı çok isteyen Aslı, ailesinin zoruyla gittiği üniversiteyi istemeyerek de olsa bitirir. Ve evine döndükten sonra tekrar sınava hazırlanır. Tek hedefi vardır. Oyuncu olmak. Ve sonunda hayali gerçek olur. Özel bir üniversitenin konservatuarında bulur kendini. Ailesinin yine desteğini göremeyen Aslı, ilginç bir dünyanın içine giren Aslı, kendisini Dublörler Kulübünün içinde bulur. Aslı İnandık’ın yanında, Enis Arıkan, Uraz Kaygılaroğlu, Caner Özyurtlu, Ayten Uncuoğlu gibi oyuncuları da görüyoruz.
 • 97
 • IMDb 4,1
 • 8.320
 • 0
Dağ 2 Full İzle
İncele
Dağ 2 Full İzle
Yerli Film
Dağ 2 filminin konusu, dağ 2 filminde oynayan asker, dağ 2 filmi hd izle, dağ 2 filmi nerelerde çekildi, dağ 2 filmi eğitim sahnesi, dağ 2 filmi tek parça, dağ 2 filmi full izle youtube2016 yapımı Dağ 2 filmi, yerli savaş filmlerinden biri ve çekildiği yıl içerisinde ses getirmiş bir yapım. Dağ serisinin ikinci filmi olan dağ 2 filminin konusu ise şu şekilde. Teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş Oğuz ve Bekir yıllar sonra özel harekâta katılır ve tekrar teröristlerle mücadeleye girişir. Bu kez bağlı olarak görev yatıkları 8. Muharebe ve arama kurtarma timinin görevi Kuzey Irak’a bir görev için giden ve orada teröristler tarafından esir alınan Ceyda Balaban’ı kurtarmaktır. Ancak bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Çünkü kuzey Irak’ta bu kez karşılarındaki düşman sayı olarak oldukça üstündür. Bunun yanı sıra Kuzey Irak’ta birbiriyle çatışma halinde olan farklı guruplarda bulunmaktadır.
 • 135dk
 • IMDb 8.4
 • 83.622
 • 2
Ana Yurdu (2015) izle
İncele
Ana Yurdu (2015) izle
Türkçe Dublaj
Ana Yurdu 2015  Fulll HD 1080p izlemek için hoşgeldiniz .Orta sınıfa mensup boşanmış bir kadın olan Nesrin (Esra Bezen Bilgin), üzerinde çalıştığı romanı huzurlu bir ortamda bitirebilmek için İstanbul'daki evinden ayrılır ve artık hayatta olmayan anneannesinin evine gider. Ancak tutucu bir kadın olan annesi Halise (Nihal Koldaş) da beklenmedik bir şekilde köye gelir, ve köyden gitmeyi rededer. Annesinin varlığının kaçınılmaz ağırlığı Nesrin'in yazma planlarını riske atar ve dahi istemediği halde duygusal bir uçuruma sürükler. Sadece evlilik bağını koparıp atmakla kalmamış, Türk geleneklerinin dayattığı annelik rolünden de kaçmış güçlü bir kadın olan Nesrin, hiç beklemediği bu durumla başa çıkmakta zorlanır. Annesi saplantılı bir şekilde kendisine nasihatler vermekte, hayatı hakkında aldığı kararları eleştirmekte, ve böylelikle yavaş yavaş Nesrin'i duygusal olarak boğmaktadır. İkisi arasındaki dinamikler; konformizm ve isyan, gelenek ve modernlik arasındaki çok daha büyük bir çekişmenin simgesi haline gelir. Bu durum Türkiye'de varolan önemli bir ulusal sıkıntıya işaret eder: milyonlarca insan, özellikle kadınlar, yeni ve modern bir hayat yaşıyor olsalar dahi, ailelerinin geleneksel yetiştirme tarzıyla uzlaşmak zorunda kalmaktadırlar.Filmin yönetmenliğini Senem Tüzen üstlenirken filmde Esra Bezen Bilgin, Fatma Kısa, Nihal G. Koldas, Semih Aydin gibi isimler rol almaktadır. Ana Yurdu filmi IMDB'den 6.8 puan almıştır. Ana Yurdu full hd kalitede izle.
 • 95dk
 • IMDb 6.8
 • 7.419
 • 0
Dünya Hali 2018 izle
İncele
Dünya Hali 2018 izle
Türkçe Dublaj
Dünya Hali 2018 Fulll HD Türkçe dublaj 1080p izlemek için hoşgeldiniz .Dünya Hali Filminin konusu ; 29 yaşında Serdar isimli bir genç , İTÜ makine mühendisliği mezunudur. Fakat hayatını animatörlük yaparak sürdüren ve oldukça içine kapanık olan birisidir. Ah güzel istanbul dergisinde çalışan , idealleri olan Gizem'e uzun zamandır aşıktır. Fakat Gizem serdarın kendisini sevdiğini bilmez hatta onun varlığandan bile haberdar değildir. Serdar'ın ev arkadaşları olan Batu ve Masal'la girdiği bir iddaa sonucu Gizem'le tanışıp sevgili olmaya karar verir. Gizem'in çalıştığı dergi için yapacağı röportajın konusu filofobidir ( aşık olma korkusu ) ve Serdar kendini filofobik olarak tanıştırır. Öte yandan da Gizem'e aşık olan ah güzel istanbul dergisinin patronu Arda'yla , bir yandan da onu evlendirmeye çalışan annesi Halime'yle mücadele etmeye başlayan Serdar'ın işi bir hayli zorlaşacaktır. Dünya hali filminin Yönetmen koltuğunda Ömer Can otururken filmde Murat Dalkılıç, Melis Sezen, Eren Hacısalihoğlu, Serenay Aktaş, Demet Gül gibi bir çok ünlü isimde rol almaktdır.Film IMDB 'den 5.2 puan almıştır. Dünya Hali 2018 full hd kalitede izle.
 • 92 Dakika
 • IMDb 5.2
 • 6.598
 • 0
Beyaz Balina (2017) izle
İncele
Beyaz Balina (2017) izle
Türkçe Dublaj
Beyaz Balina (2017)  Fulll HD 1080p izlemek için hoşgeldiniz.Beyaz balina filmimiz 1980 li ylllarda geçmektedir. Hayatları Anadolu'nun en ücra köylerinden birinde birleşen Ali ve Vahap'ın samimi hikayeleridir. Anne ve Babasını kaybettikten hemen sonra büyük şehirden dedesinin köyüne gelmek zorunda kalan Ali ile köyün gelmiş geçmiş en yaramaz çocuğu Vahap'ın önceleri birbirleriyle iki düşmanken sonrasında nasıl sıkı bir dostluk kurduklarını anlatıyor. Annesinin Ali'ye okumaya başladığı ama malesef bitiremeden vefat ettiği 'Moby Dick' romanı bu iki arkadaşın ortak tutkusu olmuştur. Ali annesinin yarım bıraktığı hikayenin sonunu çok merak etmektedir. Vahap alinin bu durumuna üzülmüştür . Ona bir iyilik yapmak ister ve Vahap hikayeyi okuyup tamamlamaya karar verir. Ama büyük bir sorun vardır. Ali ve Vahap kitabın nerde olduğunu bilmiyorlardı. Bakalım Ali ve Vahap bu yarım kalan hikayeyi kitabı bulup tamamlayabilecekler mi ? Senaryosunu Sühan Bozdağ 'ın yazdığı Dram türündeki Beyaz Balina filminin yönetmenliğini A. Uygur Öztürk yapmaktadır. Ayrıca filmde Efe Karaman , Kaan Ürkmez ,Erden Alkan ,Umut Karadağ ,Güneş Sayın gibi isimler rol almaktadır. Beyaz Balina full hd izle .
 • IMDb 5.9
 • 4.377
 • 0
Sibel izle
İncele
Sibel izle
Orjinal Dil
Sibel full izle,sibel yerli film izle,Sibel 2019 izle,Sibel 2019 izle,Sibel filminin konusu;Bir dilsiz genç kızın hayat hikayesini anlatan filmde Karadeniz'de bir köyde Sibel,ailesi ile beraber mutlu bir şekilde yaşamaktadır.Sibel,doğuştan gelen bir hastalığı vardır o da dilsiz olmasıdır.Kendi dünyasında mutlu şekilde yaşayan Sibel,köyün yüzyıllardır adeti olan ıslık çalma olayı sayesinde ailesi ve çevresindekilerle iletişim kurabilmektedir.Fakat köy halkı Sibel'i pek sevmemekte ve onu dışlamaktadır.Sibel,onlara göre gittiği yere uğursuzluk getirmektedir.Bir gün Sibel yalnız olarak köyün derinliklerindeki ormana gider ve orada daha önce görmediği bir yabancı ile tanışır ve hayatı farklı bir yola çevrilir.Yönetmenliğini Guillaume Giovanetti, Çagla Zencirci'nin yaptığı film 21 Şubat 2019 tarihinde Türkiye'de vizyonlara girdi.Filmin oyuncusu kadrosunda ise ; Damla Sönmez, Erkan Kolçak Köstendil, Emin Gürsoy, Elit Iscan yer alıyor.Film Almanya, Fransa, Türkiye, Lüksemburg ortak yapımı olarak farklı bir dram senaryosuna sahiptir.Sibel filmini HD olarak Full online izleyebilirsiniz.
 • 95dk
 • IMDb 6.5
 • 11.281
 • 0
45-25 Kusursuz Cinayet (2019) izle
İncele
45-25 Kusursuz Cinayet (2019) izle
Orjinal Dil
45-25 Kusursuz Cinayet yerli filmi Full HD tek part izlemek için hoş geldiniz.Filmin konusu;Mehmet ve Yavuz başkomiser cinayet büro amirliğine bağlı bir departmanda beraber çalışmaktadırlar.Bir gece her sene özel ödüller verilen 9. Sosyal Medya Ödülleri festivalinde en önemli sosyal fenomen ödülünü alan bir kişi esrarengiz olarak vahşice öldürülür.Bu cinayet Türkiye'de medyada çok ses getirince Mehmet ve Yavuz komser olayın peşine düşer.Fakat İstanbul cinayet büro dedektifleri olan komselerimiz bu cinayeti soğuk kanlı işleyen katilin çok zeki biri olduğunu çok geçmeden anlayacaktır.Olay inceleme maalindeki verilerden yola çıkarak katilin bir sonraki cinayet hakkında mesaj verdiğini anlasalar da Mehmet ve Yavuz komiser,bir çok cinayet dosyası çözseler de bu adli vaka karşısında çok zorlanacaklardır.Bakalım komserlerimiz bu seri katilin izini bulup yakalayabilecekler mi ?Yoksa bu kim vurduya giden cinayetlerden mi olacak ?6 Eylül 2019 tarihinde vizyonlara giren yerli polisiye filminin yönetmenliğini Bilal Dalkıran yaptı.Başrollerde Gökhan Mumcu, Mehmet Baştürk, Beyza Nur Mete'nin oynadığı filmde aksiyon sahneleri sizleri bekliyor.Şu an vizyonlarda yeni yayımlanan 45-25 Kusursuz Cinayet filminin fragmanını yayınlıyoruz daha sonra sizlere HD 1080p kalitede sunacağız.İyi seyirler...
 • IMDb 5.5
 • 6.557
 • 18
Cin-Si Bozuk izle (2019)
İncele
Cin-Si Bozuk izle (2019)
Orjinal Dil
Cin-si Bozuk yerli filmi Full HD tek part izlemek için hoş geldiniz.Filmin konusu;bir grup kafadarın yaşadığı korku dolu komik anları anlatan filmde Onur ve tayfasının başından geçen traji komik olayları anlatıyor.Çocukluklarından beri iki yakın arkadaş olan Onur ve Berk,başları derde girse beraber kol kola vererek tüm zorlukları aşmaktadırlar.Bir gün Onur'un halini gören Berk onun bu denli sorununu anlayınca her zaman ki  gibi onu yine yalnız bırakmaz istemez.Aşk işlerine fena dalan Onur,kız arkadaşı Bahar'a yaklaşmak istemek de ama Bahar da bir o kadar Onur'dan uzaklaşmaktadır.Hemen plan yapan Berk,Onur ve Bahar'a bir hikaye anlatır ve çift birbirine yakınlaşmaya başlar hem de bu durumdan da para kazanacaklardır.Cennetten Kovulanlar hikayesinden esinlenerek bir belgesel çekmeye karar verirler fakat durum umdukları gibi gitmeyecektir.6 Eylül 2019 tarihinde vizyonlara giren korku komedi tarzındaki filmin yönetmenliğini Bilal Kalyoncu yaptı.Baş rollerde dizi ve Türk yerli filmlerinden tanıdığımız Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Norapella oynadı.Değişik senaryo ve öyküsü ile göz dolduran film vizyonlara yeni girmiştir.Cin-si Bozuk 2019 yerli filmini HD full izleyebilirsiniz.İyi seyirler...
 • IMDb 7.0
 • 21.017
 • 88
Deliha 2 izle (2018)
İncele
Deliha 2 izle (2018)
Orjinal Dil
Deliha 2 yerli komedi filmini Full HD Tek Part izle.Deliha 2 Film konusu;Deliha 1. bölümde komedi dolu anlar yaşanmıştı.2. bölüm tam gaz devam ediyor.Karakterimiz her zamanki gibi kalbinin prensini aramakta fakat bulamamakta bu yüzden kendini işine adayan Zeliha'nın komedi dolu maceralarını anlatıyor.Zeliha,hayatından pek umduğunu bulamayan,etraftakiler tarafından sevimli ve sempatik bir o kadar da saf görülen hafif de kafayı tırlatmış bir genç kızdır.Bir türlü aşık olacağı adamı bulamamış ve girşimleri de hüsranla sonuçlanınca kendini iş hayatına atmaya karar verir.Çocukluğundan beri tek hayali lezzeti herkes tarafından sevilen bir aşçı olmaktır.Fakat hayalleri ile gerçekler bir türlü Zeliha'nın istediği gitmez.Gittiği her görüşme onun için hayal kırıklığı yaratmaktadır ve sürekli karamsarlığa kapılmaktadır.Tesadüfen gittiği çok güzel bir restrontta iş görüşmesi sonucunda işe başlar ve kötü giden talihi değişir.Artık yeni bir işi vardır ve bu mutluluğunu iyi bir ilişki ile taçlandırmak ister.Bakalım hayallerine kavuşacak mı ?11 Ocak 2018 tarihinde vizyonlara giren Deliha 2 yerli komedi tarzına farklı mizah açısı getirmiş.Filmin yönetmenliğini ve baş rol oyunculuğunu Gupse Özay yaptı.Deliha 2 yerli filmini HD Full izlemek için sitemizde online olmanız yeterlidir. 
 • 107dk
 • IMDb 5.5
 • 68.014
 • 78
Hep Yek 3 (yerli film) 2019 izle
İncele
Hep Yek 3 (yerli film) 2019 izle
Türkçe Dublaj
Hep Yek 3 2019 filmini Tek part HD Full izlemek için en ideal sayfadasınız.Fimin konusu;Altan ile Gürkan iki kafadar arkadaş kendi hallerinde yaşasa da hep belalar onlara musibet olmaktadır.Bir gün yer altı dünyasınca meşhur olan ve herkesin çok korktuğu bir mafya babasının oğlunun hapse gitmelerine sebep olurlar.Yaptığı yanlışı düzeltemek için ve mafya babasından çok korkan ikili hemen hapse giren Cevat'ı kurtarmanın çarelerini ararlar.Bunun için Nizam Baba'dan yardım alırlar.Tam herşey yolunda girdi derken ikili yine bir belaya karışır.Mafya babası bu sefer Altan ve Gürkan'ı ilk öldürülecekler listesine alır.Artık mafya kovalar,Altan ile Gürkan kaçmaya başlar.Canlarını kurtarmak için bir partiye denk gelir ve parti ünlü tarih kaçakcısı Bilal Özkök'e aittir.Bir anda İstanbul'un meşhur ve ünlülerin arasında bulan bizim kafadarlar komedi dolu maceranın içinde kendini bulurlar.14 Şubat 2019 tarihinde Türkiye'de vizyonlara giren filmin yönetmenliğini Özgür Bakar yaptı.Başrollerde Ali Sürmeli, Gokhan Yikilkan, Ömer Basdogan oynadığı film komedi tarzında.Hep Yek 3 : Titrettin beni Full HD 1080p kalitesinde sitemizden online izleyebilirsiniz.
 • 91dk
 • IMDb 4.7
 • 4.822
 • 1
Masal Şatosu : Sihirli Davet (2019) izle
İncele
Masal Şatosu : Sihirli Davet (2019) izle
Türkçe Dublaj
Masal Şatosu full izle,Masal Şatosu yerli film izle,Masal Şatosu 2019 izle.Masal Şatosu filminin konusu;Film Alice Harikalar Diyarının Türk yapımı olarak karşımıza çıkıyor.Filmde masallar şehrinin anahtarını bulan bir kızın yaşadığı maceraları ele almış.Neşe henüz 11 yaşında güzel bir kızdır.Abisi ve arkadaşları ile beraber yazlık bir beldeye tatile çıkarlar.Orayı çok seven Neşe,kaldığı evin bahçesinde gezintiye çıkınca hayatının en şaşırtıcı olayını görecektir.Orada bir masal kahramanı bir cüce ve gözlerine inanamaz.Onu takip edince bahçenin içine bir şey sakladığını görür.Sabah olunca hemen bahçeye iner ve cücenin sakladığı yerde sihirli bir anahtar bulur.Bu anahtar bir masal şehrinin anahtarıdır.30 Ağustos 2019 yılında Türkiye'de vizyonlara giren Masal Şatosu Sihirli Davet 2019 çocuk filminin yönetmenliğini Burak Kuka yönetti.Başrollerde Ecrin Su Çoban, Berk Coşkun, Ayça Tilki oynadı.Filmin fragmanını koyuyoruz ilerde HD full olarak sitemizde yer alacaktır.fullizlet.com iyi seyirler diler.
 • 100dk
 • IMDb 5.1
 • 139.777
 • 300
Sarmaşık izle
İncele
Sarmaşık izle
Türkçe Dublaj
Bir armatörün iflas etmesi ile başlayan bir hikayedir. Sarmaşık ismi bir nevi olayların birbiri içerisine girmesi sebebi ile verilmiş bir isimdir. Armatörün iflas etmesi ile birlikte gemisinde bulunan çalışanları burada mahsur kalmaktadır. Bu durumun sebebi deniz kanunları dolayısı iledir. Bu sebeple bir yere gitmeleri mümkün değildir. 6 kişinin mahsur kaldığı bu durumda yetki karmaşasının bulunması dolayısı ile olaylar gelişmektedir.Tolga Karaçelik'in ikinci bağımsız olarak yapmış olduğu proje olarak bilinen film oldukça beğenilmiştir. Filmin görüntü yönetmeni birçok kaliteli projede yer almış bulunan Gökhan Tiryaki, filmin içerisinde yer almakta olan müzikleri ise Ahmet Kenan Bilgiç yapmıştır. Film dram kategorisin de bulunmaktadır.Sarmaşık Yerli Filmini full HD olarak sitemziden online izleyebilirsiniz.
 • 104dk
 • IMDb 8.2
 • 10.427
 • 0
Firardayız Yerli Film izle
İncele
Firardayız Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Firardayız full izle,Firardayız HD izle,Firardayız sansürsüz izle.Firardayım filminin konusu;Ekrem, Salim ve Nuri üç kafadar işledikleri bir suç yüzünden hapis yatmaktadırlar.Artık çıkmalarına son zaman kala kulaklarına gelen haberle yıkılırlar.Dışarıdaki hayatta çok sevdikleri ve kendilerine baba gibi davranan Piri Baba çok zor anlar yaşamaktadır ve yardıma ihtiyacı vardır.Her ne kadar durumları zor olsa da üç kafadar bir an önce yardım etmek için hapishaneden kaçış planı yaparlar.Günlerce plan yaparlar ve en sonunda uçuk kaçık bir plan yaparlar.Fakat planda olmayan bir çok aksilikler olur ve zor giden hayatları daha da zora düşer.Bir yandan da düşmanları olan ve aynı zamanda namlı bir mafya olan Burcu ile de uğraşacaklardır.2017 yılında vizyonlara giren filmin yönetmenliğini Tolga Baş yaptı.Baş rollerde ise Çetin Altay, Burak Satıbol, Ferit Aktuğ oynadığı Türk Yerli Komedi filmlerindendir.Firardayız yerli filmini Full HD 1080p Kalitesinde sitemizden online izleyebilirsiniz.
 • IMDb 4.6
 • 8.185
 • 0
Yol Arkadaşım 2 (2018) Filmini izle
İncele
Yol Arkadaşım 2 (2018) Filmini izle
Türkçe Dublaj
TELİF HAKLARI SEBEBİYLE SİLİNMİŞTİR
 • 115dk
 • IMDb 7.2
 • 8.552
 • 1
Rus Oyunu Yerli Film izle
İncele
Rus Oyunu Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Rus Oyunu Full izle,Rus Oyunu 1080p izle,Rus Oyunu 2016 filminin konusu;Serhat Vasbi,çok zengin para içinde yüzen bir adamdır.Aynı zamanda sıradan olmayan bir hayatı olup züppelik de yapmaktadır.Bir gün planlı olarak bir ekip tarafından tuzağa düşürülür.Fakat Serhat bu işten birşey anlamaz.Kimin haklı,kimin haksız kimin dost kimin düşman olduğunu öğrenmek için oyunu oynamak zorundadır.Yönetmenliğini Levent Özdemir'in yaptığı filmde başrollerde Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Anastasiya Klyeva oynadı.Aksiyon yerli filmleri arasında olan filmi full HD olarak izleyebilirsiniz.
 • IMDb 4.7
 • 7.848
 • 1

Yerli Film İzle

fullhdizlet.net sitesi bir film izleme sitesidir.Sizlere keyifli bir şekilde film izletmeamacındadır.Sitemizde her türlü yerli film izlemek ve yabancı film izlemeniz için burada bulunmuşoluyoruz.İster yerli film isterse yabancı film olsun sizlere her türlü hizmet ve imkanı sunmak için vesizlere film izleme keyfini sunmak istiyoruz.Aradığınız film sitelerinde HD kalite bulamıyorsanız size720P film 1080P film izleme kalitesi veriyoruz.Filmlerimizi bir çok alternatif seçenekleri ile beraberister Türkçe Dublaj Film izlemek isterse de Altyazılı şekilde siz değerli film severlerin zevkine sunuyoruz.Sadecemasa üstü bilgisayarlardan değil aynı zamanda Tablet ve cep teledonlarınızdan HD kalitede Yerli Filmizleyebilirsiniz.

Yabanci Film izle

Tüm dünyada ve aynı zamanda Türkiye'de vizyonda çıkan yabancı filmleri izlemek için fullhdizlet.net en ideal adres sizler için.Tüm yabancı filmleri Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p 1080p kalitesinde filmi Tekpart Film izleme özelliği ile izleyebilme seçeneklerinizi sizin için mümkün kılıyoruz.Tv karşısındafilm izlerken reklamlardan bunladıysanız biz buradayız.Tüm filmleri isterseniz orjinal dilde altyazılıfilm izlemek isterseniz altyazılı seçeneklerini tıklayarak izleyebilirsiniz.Sitemizdeki filmlerde herhangibir sıkıntı ya da istediğiniz bir film olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz.Bizim içingörüşleriniz çok çok değerlidir.
Sitede bulunan filmler, diziler veya fragmanlar youtube, openload, vidmoly ve buna benzer bir çokvideo film paylaşım sitelerinin paylaşıma açılmış olan filmlerinden oluşmaktadır. fullhdizlet.netsunucularında herhangi bir film veya fragman mevcut değildir. Bu nedenle yasal yükümlülüğe tabitutulamaz. Yayınladığımız bir filmde hak sahipliğiniz söz konusu olması durumunda [email protected] mail adresinden kaldırılmasıtalebinde buluna bilirsiniz. Bu durumda en kısa süre içerisinde yayından kaldırılacaktır.